قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۶۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرستار آلمانی متهم به تزریق مواد مخدر به 5 نوزاد شد

یک پرستار آلمانی با اتهامی سنگین رو به رو شده است که در صورت تایید از سوی مقامات وزارت بهداشت آلمانی تبعاتی سنگین برای وی خواهد داشت.

پرستار آلمانی متهم به تزریق مواد مخدر به 5 نوزاد شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک پرستار آلمانی با اتهامی سنگین رو به رو شده است که در صورت تایید از سوی مقامات وزارت بهداشت آلمانی تبعاتی سنگین برای وی خواهد داشت.

بر اساس گزارشهایی تایید نشده یک پرستار در بيمارستانی در آلمان مظنون به تزریق مورفين به  5 نوزاد است.

این فرد در شرایطی در بازداشت به سر می برد که نوزادهای آسیب دیده در شرایط مشکلات حاد تنفسی قرار دارند. این پنج نوزاد در بیمارستان دانشگاهی در جنوب غربی شهر اولم ،در اوایل 20 دسامبر تقریباً هم زمان با مشکلات تنفسی روبه رو شدند.کارکنان بیمارستان به سرعت مداخله کردند و مقامات گفتند کودکانی که در آن زمان بین یک روز تا یک ماه سن داشتند، تحت تاثیر این بیماری قرار گرفتند.

این بیمارستان اثراتی از مورفین در ادرار نوزادان پیدا کرد و به پلیس اطلاع داد. محققان به این نتیجه رسیدند که این مسکن قوی حتماً در یک شیفت شب در تاریخ 20 دسامبر به آنها داده شده است و در نتیجه از پرسنل پزشکی در این زمینه سؤال کردند. کریستوف لهر ، دادستان در این زمینه  به خبرنگاران گفت:  سرنگ حاوی ماده مخدر متعلق به یکی از پرستاران است. آزمایشات نتیجه گرفتند که مایع درون سرنگ حاوی مرفین است.

در راستای همین موضوع یک پرستار زن جوان بازداشت شد ، و لهر گفت که او فعلا  دادن مورفین به نوزادان را انکار می کند. اما در بازداشت نگه داشته  شده و در انتظار اتهامات احتمالی قتل عمد است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha