قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۶۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

سردار سلیمانی نماد مقاومت و آزادی خواهی در جهان است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: آزادی خواهان جهان سلیمانی را تحسین می کنند و استکبار هزینه سنگینی برای شهادت سردار سلیمانی پرداخت خواهد کرد.

سردار سلیمانی نماد مقاومت و آزادی خواهی در جهان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، "حسین کلانتری" روز پنجشنبه، دهم بهمن ماه در یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ۵۰ شهید مشایخ استان افزود: شهادت سردار سلیمانی جهان را متحول کرد و اکنون همه آزادگان جهان و جبهه مقاومت با شتاب بیشتری به استقبال شهادت می روند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه ارمغان شهادت رزمندگان در دوران دفاع مقدس ایجاد بصیرت و وحدت بود، عنوان کرد: بیش از یک هزار و ۸۰۰ شهید والامقام استان کهگیلویه و بویراحمد تنها نمونه ای از این خروش بصیرت و آزادی خواهی است.
وی از معامله قرن به عنوان ننگ قرن در تاریخ بشریت یاد کرد و گفت: این مزدوران نمی توانند ذره ای در عزم راسخ و اراده فولادین فلسطینیان خللی ایجاد کنند.
کلانتری تصریح کرد: آمریکا و صهیونیست هرگز نسبت به جایگاه واقعی شهید و شهادت آگاهی نیافتند و مزدوران منطقه ای آنها به تازگی به اشتباه خود پی بردند که شهید سلیمانی قوی تر از سردار سلیمانی است.
وی به محبوبیت جهانی سردار سلیمانی اشاره کرد  و افزود: شخصیت های علمی، فرهنگی و نخبگان دنیا همواره از سردار سلیمانی به عنوان یک پدیده نظامی و سیاسی یاد می کنند و برای همیشه نام سلیمانی بر تارک تاریخ خواهد درخشید.
گفتنی است که یادواره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی  و ۵۰ شهید مشایخ استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مردم استان در محل حسینیه ثارالله یاسوج برگزار شد.
انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha