قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۵۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیانیه فراکسیون امید مجلس درباره معامله قرن

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای از دولت و وزارت امور خارجه خواست تا با تمام قوای دیپلماتیک طرح اهریمنی "معمله قرن" را به چالش بکشد.

بیانیه فراکسیون امید مجلس درباره معامله قرن

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای طرح "معامله قرن" را که از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی ساخته و پرداخته شده است را محکوم کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: این روزها دست های شیاطین منطقه ای و فرامنطقه ای به نشانه اتحاد، بر روی گوی سفید طرح اهریمنی «معامله قرن» قرار گرفته اند؛ طرحی که طبق آن سرزمین های ملت فلسطین در روز روشن دزدیده می شوند.

رئیس جمهور بی منطق آمریکا بار دیگر ثابت کرد که برای خوش خدمتی به رژیم صهیونیستی از هیچ خباثتی ابایی ندارد و بدنامی و منفور شدن بیش از پیش نزد ملت های آزاده جهان را برای خوش آمد لابی منفور صهیونیستی به جان می خرد.

امروز ملت فلسطین و دیگر کشورهای منطقه، متوجه شده اند که در برابر مستبدان و زورگویانی که تنها منافع پلید خود برایشان مهم است، راهی جز مقاومت باقی نمانده است. معامله کثیف قرن، تنها یک وجه مثبت داشت و آن اینکه نقاب از چهره منافقانه برخی حاکمان منطقه برداشت؛ آنها که در خفا با این طرح همراهی کردند و روز رونمایی از آن، پایکوبان به استقبال کلاهبرداری قرن رفتند یا با سکوت شان با این طرح شیادانه همراهی کردند.

امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند همدلی و اتحاد جهان اسلام هستیم؛ حاکمان منطقه ای هنوز هم فرصت دارند تا مُهر ننگین نفاق را از پیشانی خود بزدایند و به جمع ملت های آزاده بپیوندند تا با همفکری همه جهان اسلام، نقشه راهی برای مقابله با چنین طرح های شیطانی ترسیم شود؛ چرا که امروز «معامله قرن» است و با شکست آن، در آینده طرحی دیگر با یک نام شیادانه دیگر برای کلاهبرداری از ملت فلسطین ارائه می کنند.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن طرح معامله قرن که بیشتر به راهزنی قرن شبیه است، از دولت و به خصوص وزارت خارجه می خواهد با تمام قوای دیپلماتیک این طرح اهریمنی را در مجامع بین المللی به چالش بکشد و همه نیرو و توان خود را برای اتحاد جهان اسلام و تبدیل شدن به امت واحده برای مقابله با دشمن مشترک به کار بندد.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی

بهمن 1398

انتهای پیام/

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha