قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۵۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سقوط سنگین قیمت نفت با افزایش تلفات ویروس کرونا

با تداوم وحشت فزاینده از افزایش مرگ ومیر ناشی از ویروس کرونا و احتمال تأثیر منفی آن بر رشد اقتصادی جهان و کاهش تقاضای نفت، قیمت نفت خام در روز پنج شنبه به شدت سقوط کرد.

سقوط سنگین قیمت نفت با افزایش تلفات ویروس کرونا

: به نقل از سی ان بی سی، با تداوم وحشت فزاینده از افزایش مرگ ومیر ناشی از ویروس کرونا و احتمال تأثیر منفی آن بر رشد اقتصادی جهان و کاهش تقاضای نفت، قیمت نفت خام در روز پنج شنبه به دنبال یک مکث ۱ روزه، به روند سقوط خود ادامه داد.

مقامات چین امروز اعلام کردند که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا از ۷۷۰۰ نفر فراتر رفته و مرگ ومیر ناشی از آن هم به بیش از ۱۷۰ نفر رسیده است.

تا ساعت ۱۳:۲۰ به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام نیمه سنگین آمریکا، دابلیوتی آی، ۸۲ سنت یا ۱.۵۴ درصد سقوط کرد و به ۵۲.۵۱ دلار رسید. این در حالی است که قیمت این شاخص در ابتدای معاملات امروز تا ۵۲.۲۸ دلار هم پایین آمده بود.

قیمت پیش خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، شاخص بین المللی قیمت نفت، ۸۶ سنت یا ۱.۴۴ درصد سقوط کرد و به ۵۸.۹۵ دلار رسید. این شاخص در ابتدای معاملات امروز تا ۵۸.۶۵ دلار هم پایین آمده بود.

سازمان سلامت جهانی امروز قرار است جلسه ای دیگر برای بررسی اینکه آیا روند سریع شیوع ویروس کرونا یک مورد اضطراری جهانی است یا خیر، برگزار کند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha