قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۵۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی:

آثار خدمات بنیاد مستضعفان باید در جامعه ملموس باشد

ری- رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: آثار خدمات بنیاد مستضعفان باید در جامعه ملموس باشد.

آثار خدمات بنیاد مستضعفان باید در جامعه ملموس باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید پرویز فتاح، پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه مراسم تجدید میثاق با آرمان های امام راحل که در حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب طی ۴۰ سال اخیر همواره به دنبال دور کردن مردم از ولایت بوده اند اظهار داشت: آنها هرگز به هدف پلید خود نخواهند رسید.

وی خطاب به دشمنان و بدخواهان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمنان انقلاب بدانند ملت ایران و مسئولان نظام بر سر عهد خود با امام راحل و امام خامنه ای هستند و هرگز دست از ولی فقیه و انقلاب بر نخواهند داشت.

فتاح در ادامه بیان داشت: مکتب معمار کبیر انقلاب اسلامی، مردم داری، ساده زیستی، دین مداری و انقلابی بود و امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی مدیون معمار کبیر انقلاب اسلامی است، چرا که ایشان ملت ایران را از یوغ رژیم ستمگر پهلوی و استکبار جهانی نجات داد و ایشان هرگز خود را آلوده مال دنیا نکرد و این ویژگی های برجسته است که باید برای همه مسئولان الگو باشد.

وی با بیان اینکه امام خمینی اموال ملت ایران به ویژه ستمدیدگان و محرومان را از رژیم پهلوی باز ستاند افزود: امام راحل از کاخ نشینی دور بودند و مرتب همه را از کاخ نشینی برحذر می داشتند.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی عنوان داشت: امروز با همه مشکلاتی موجود در کشور با اقتدار به سمت پیروزی حرکت می کنیم و عظمت و اقتدار ملت ایران در عرصه جهانی آشکار است و امروز با امام راحل و شهدا عهد و پیمانی دوباره بستیم و اعلام می کنیم که بر عهد با رهبر پایبند هستیم.

فتاح با بیان اینکه خدمات بنیاد مستضعفان باید در جامعه ملموس باشد افزود: این نهاد همراه خدمتگزاری به مردم بوده چرا که امام راحل، رهبر پابرهنگان و محرومان بودند بر همین اساس باید در راستای محرومیت زدایی و خدمت به مناطق محروم اهتمام ورزید و اموال این نهاد برای خدمت رساندن به مستضعفان است و تلاش می کنیم در این راه با تمام توان موفق عمل کنیم.

وی در خصوص ایام فجر و ۲۲ بهمن نیز گفت: در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور مردم باشکوه، عظمت و بی سابقه خواهد بود و حضور چشمگیر و پرشور ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، دشمنان را ناامید و مأیوس خواهد کرد چرا که دشمنان نظام و انقلاب اسلامی به دلیل بغض و کینه ای که نسبت به امام خمینی (ره) و انقلاب و رهبری در طی چهل و یک سال انقلاب داشتند همواره نقشه ها و توطئه های بسیاری را طرح کردند اما هر بار با شکست مواجه شده اند.


 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha