قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۵۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فتاح: کاخ نشینی سبب دوری از امام می شود

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه کاخ نشینی سبب دوری از امام می شود، گفت: امام راحل فرمودند کاخ نشین نشوید که اگر به سمت کاخ نشینی بروید از من دور می شوید.

فتاح: کاخ نشینی سبب دوری از امام می شود

: سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در آیین تجدید میثاق با آرمان های امام راحل اظهار کرد: بزرگترین ایراد ما غفلت است فلذا ما که مدیون حضرت امام (ره) هستیم نباید امام و انقلاب را فراموش کنیم.

وی با بیان اینکه مکتب امام (ره)، مردم داری و ساده زیستی است، افزود: صف آرایی دشمن در مقابل جمهوری اسلامی نشان می دهد که پس از چهل و یک سال انقلاب زنده است و با شهادت حاج قاسم سلیمانی راه امام (ره) زنده تر شد.

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: شهید سردار سلیمانی شاگرد امام خمینی (ره) بود و در راه تبعیت از رهبر و، ولی خدا حرکت می کرد.

فتاح با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان در خدمت محرومان است، افزود: بنیانگذار انقلاب اسلامی، امامِ پابرهنگان و کوخ نشینان بود ما نیز در ادامه همین مسیر و در راستای کمک به محرومین و مستضعفین حرکت می کنیم.

وی با بیان اینکه املاک بنیاد مستضعفان به نفع مردم است، گفت: تمام تلاش ما این است از مردم گره گشایی کنیم و به محرومیت زدایی بیشتر بپردازیم.

رئیس بنیاد مستضعفان با تاکید بر ساده زیستی و مردم داری تصریح کرد: امام راحل فرمودند کاخ نشین نشوید که اگر به سمت کاخ نشینی بروید از من دور می شوید.

فتاح با بیان اینکه عصای امام (ره) مردم بودند، گفت: حضور و آگاهی مردم باعث پیروزی انقلاب شد، ایثار و فداکاری مردم در دوران دفاع مقدس باعث پیروزی ما در جنگ تحمیلی شد و اکنون نیز شاهد حضور باشکوه و پرشور مردم در مراسم تشییع شهید سلیمانی باعث اتحاد بیشتر مردم شد.

وی ادامه داد: در شرایط حساس کشور و انقلاب اسلامی مسئولیت ما سنگین است و باید با اطاعت از فرامین رهبری راه امام راحل را ادامه دهیم.

رئیس بنیاد مستضعفان در پایان خاطرنشان کرد: در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم انقلابی کشورمان با حضور پرشور خود دشمنان را ناامید خواهند کرد و مطمئنا امسال بی سابقه ترین حضور مردم در طول ۴۱سال اتفاق می افتد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha