قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۵۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده سپاه ناحیه دامغان:

۵ پایگاه مقاومت بسیج در دامغان آماده افتتاح است

دامغان- فرمانده سپاه ناحیه دامغان بابیان اینکه ۶۰ عنوان ویژه برنامه دهه فجر در نظر گرفته شده است، گفت: پنج پایگاه مقاومت بسیج آماده افتتاح و بهره برداری است.

۵ پایگاه مقاومت بسیج در دامغان آماده افتتاح است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ پاسدار محمدحسین تقی پور ، از فعالیت ۹۵ پایگاه مقاومت بسیج در سطح شهر و روستا دامغان خبر داد و ابراز داشت: پنج پایگاه مقاومت جدید بسیج در دامغان آماده افتتاح است که در آینده نزدیک بهره برداری از آن ها آغاز می شود.

وی بابیان اینکه برای دهه فجر امسال ۱۲۰ عنوان برنامه در دامغان اجرایی خواهد شد، افزود: این برنامه ها در قالب ۶۰ عنوان برنامه طی دهه فجر سال جاری تدارک دیده شده است.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان با اشاره به اینکه یکی از اقدامات سپاه شناسایی خانواده های نیازمند جامعه است، ابراز داشت: بر این اساس طی یک سال گذشته تاکنون ۴۰ سری جهیزیه شامل ۱۱ قلم کالا در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

تقی پور بابیان اینکه ارزش ریالی برای هر سری جهیزیه بروی نیازمندان ۲۵۰ میلیون ریال و شامل یخچال، لباسشویی، گاز، آرکوپال، جاروبرقی، قاشق و چنگال، اتو و فرش است، تصریح کرد: با همراهی خیران و مؤسسات خیریه مستقر در سپاه ناحیه دامغان دو سری جهیزیه دیگر در دستور کار قرار دارد که در ایام الله دهه فجر بین خانواده های شناسایی شده توزیع خواهد شد.

وی از توزیع ۵۰ سبد کالای بین خانواده نیازمند خبر داد و افزود: این سبد کالا روغن نباتی، برنج، ماکارونی و غیره را شامل می شود که ارزش ریالی هر بسته سبد کالا معادل یک میلیون ریال است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha