قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۴۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ویروس کرونا تاکنون به کدام کشورها رسیده است؟

بر اساس اعلام یک پایگاه اینترنتی وابسته به دانشگاه جانز هاپکینز، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان از مرز ۶ هزار نفر عبور کرده و بیش از ۱۵ کشور درگیر این ویروس شده اند.

ویروس کرونا تاکنون به کدام کشورها رسیده است؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پایگاه اینترنتی gisanddata وابسته به دانشگاه «جانز هاپکینز» آمریکا اقدام به ارائه و به روزرسانی آمار موارد ابتلا به ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان کرده است.

بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی این پایگاه اینترنتی، تا ساعت 23:00 چهارشنبه شب به وقت تهران، دست کم 6165 فرد مبتلا به ویروس کرونا در اقصی نقاط جهان شناسایی شده اند که 6070 نفر از آنها ساکن کشور چین (سرزمین اصلی چین) بوده اند. تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در تایلند، هنگ کنگ و تایوان نیز به ترتیب 14، 10 و 8 نفر گزارش شده است.

در سایر کشورها یا مناطقی که موارد ابتلا به ویروس کرونا در آنها شناسایی شده است، آمار مبتلایان تا ساعت 22:00 چهارشنبه شب به وقت تهران بدین شرح است: ژاپن (7 نفر)، ماکائو (7 نفر)، مالزی (7 نفر)، سنگاپور (7 نفر)، استرالیا (5 نفر)، آمریکا (5 نفر)، فرانسه (4 نفر)، آلمان (4 نفر)، کره جنوبی (4 نفر)، امارات (4 نفر)، کانادا (2نفر)، ویتنام (2 نفر)، کامبوج (1 نفر)، نپال (1 نفر)، فنلاند (1نفر) و سری لانکا (1 نفر).

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha