قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۴۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

AFC زیر قولش با باشگاه های ایرانی زد

کنفدراسیون فوتبال آسیا با اتمام مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا زیر قول خود با باشگاه های ایرانی زد و اعلام کرد برای بازی های خانگی در ایران شرط امنیتی را لحاظ می کند.

AFC زیر قولش با باشگاه های ایرانی زد

: نمایندگان باشگاه ها، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش هفته گذشته در سفری به مالزی و جلسه با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا تضمین گرفتند که بازی های چهار باشگاه ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا در کشور خودمان برگزار شود. پیش از این AFC اعلام کرده بود بازی تیم های ایرانی بعد از بررسی شرایط امنیتی به کشورمان می رسد.

با این حال بعد از جلسه ای که در مالزی برگزار شد، مسئولان وزارت ورزش و باشگاه ها از دستاورد بزرگی یاد کردند که این دستاورد برداشتن شرط کنفدراسیون فوتبال آسیا و برگزاری بازی های خانگی در ایران بدون شرط امنیتی بود.

با گذشت تنها یک هفته از این اتفاق و صعود شهر خودرو و استقلال ایران به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز با انتشار اطلاعیه ای زیر قول خود زد و اعلام کرد که شرط امنیتی پابرجاست.

AFC در این ارتباط نوشت که سه بازی اول تیم های ایرانی در زمین حریف برگزار می شود، ولی برای بازی های برگشت ارزیابی های امنیتی از میزبانی ایران دوباره صورت می گیرد!

AFC زیر قولش با باشگاه های ایرانی زد

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha