قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۳۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تحلیل یک سایت عربی؛

الریان به استقلال احترام نگذاشت و نتیجه فاجعه باری رقم زد

یک سایت عربی دلایل شکست سنگین تیم الریان قطر به استقلال ایران را تشریح کرد و از عدم احترام تیم قطری به نماینده ایران به عنوان یکی از علل رقم خوردن نتیجه «فاجعه بار» نام برد.

الریان به استقلال احترام نگذاشت و نتیجه فاجعه باری رقم زد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم فوتبال استقلال شب گذشته در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با نتیجه پرگل ۵ بر صفر تیم الریان قطر را شکست بدهد و راهی مرحله گروهی این مسابقات شود.

سایت عربی زبان «کوره» درباره نتیجه این مسابقه نوشت: «بدبین ترین هواداران تیم الریان و یا هواداران فوتبال قطر به صورت کلی انتظار این نتیجه را نداشتند. این نتیجه فاجعه بار، الریان را از لیگ قهرمانان حذف کرد و سئوالات زیادی را پیرامون آینده تیم بوجود آورد. در این گزارش دلایلی که منجر به شکست تحقیرآمیز الریان که پر تماشاگرترین تیم در فوتبال قطر است، بررسی شده است.»

در این گزارش علل باخت الریان اینطور آمده است:

«اشتباهاتی ساده خط دفاعی/ اولین دلیل شکست الریان اشتباهات ساده ای بود که خط دفاعی این تیم مرتکب شد و باعث هدر رفتن تلاش بازیکنانی شد که در نیمه اول بر جریان بازی حاکم بودند.

تغییرات آگیره و شیوه بازی/ بیشترین مسئولیت این باخت متوجه دیگو آگیره سرمربی الریان است. او با سیستم ۲-۵-۳ و بدون مهاجم کارآمد به بازی رفت که منجر به ایجاد حملات جدی نشد.

عدم احترام به رقیب/ از جمله دلایلی که الریان مقابل استقلال شکست سنگین خورد، عدم احترام به تیم ایرانی و وارد نشدن زودهنگام به جو مسابقات بود که منجر شد استقلال گل زودهنگامی به ثمر برساند. همین گل الریان را گیج کرد و اولویت را به استقلال داد.

تجربه قهرمان ایران/ تجربه بزرگ تیم استقلال نقش مهمی در این پیروزی داشت. تفاوت تجربه بازیکنان دو تیم که یکی از سلاح های تیم ایران محسوب می شد، مشخص بود.

زمان دریافت گل/ الریان در زمانبندی گل هایی که دریافت کرد، بدشانس بود. چه گل اول که در دقیقه ۷ رقم خورد یا گل دوم قبل از پایان نیمه نخست. همچنین گل سوم که در ابتدای نیمه دوم وارد دروازه شد و تمام امیدهای تیم قطری را ناامید کرد.»

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha