قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۳۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انقلاب اسلامی بر اساس نسخه الهی آغاز شد

استان ها خوزستان اهواز مسئول دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: انقلاب اسلامی از روز نخست با نسخه الهی و تدبیر محوری آغاز شده و هیچگاه بر اساس…

انقلاب اسلامی بر اساس نسخه الهی آغاز شد

حجت الاسلام سید محسن شفیعی عصر سه شنبه در مراسم روضه حضرت زهرا (س) و گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گلزار شهدای اهواز اظهار داشت : آتشی که در دل های آزادگان عالم با شهادت سردار رشید اسلام روشن شد، شعله های برخاسته از اخلاص این شهید والامقام بود.

وی افزود: اخلاص در مکتب اهل بیت (ع) برای ما توصیه شده چرا که آنچه برای خدا باشد، بی شک رشد و نمو پیدا کرده و در غیر این صورت بی ارزش است. 

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان ادامه داد: شاید در زمینه اخلاص سخنرانی های فراوانی انجام شود اما اثرگذاری هیچ یک از این منبرها به اندازه آنچه که سیره و سلوک حاج قاسم سلیمانی در جامعه ما بود را نداشته باشد.

حجت الاسلام شفیعی گفت: پس از دوران دفاع مقدس برخی از چهره های مطرح ماموریت خود را تمام شده دانستند و بعضا وارد کارهای اقتصادی و عرصه های عادی زندگی روزمره شدند اما حاج قاسم سلیمانی این میدان را رها نکرد و ماموریت خود را ادامه داد.

وی اظهار داشت : وقتی قرار شد در دهه ۹۰ فیلمی از زندگی این سردار رشید اسلام ساخته شود ، این شهید والا مقام به سازنده فیلم می گوید که من سربازی از سربازان ولایت بیش نیستم که تنها پس از شهادتم هر کاری می خواهید، می توانید انجام دهید.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: امروزه حلقه مفقوده جامعه ما ادبیات و معیار راه امام است.

وی گفت:بیش از سه دهه از رحلت امام خمینی(ره) می گذرد و هنوز رهبر معظم انقلاب بدون اینکه نام امام را بر زبان آورند، سخنرانی نمی کنند.

وی گفت:رهبر فرزانه انقلاب تمامی محورها را با اشاره به سخنان امام مطرح می کنند و اساسی ترین سخنرانی ها را در سالگرد رحلت امام(ره) انجام می دهند.

وی بیان کرد: هر زمانی که مسئولان و ملت ایران با فرهنگ و مکتب امام فاصله گرفتند، سیلی خوردند؛ در چهار دهه گذشته هر زمانی که با امام هم مسیر بودیم، موفق عمل کردیم و هر جا فاصله گرفته ایم هزینه و خسارات زیادی داده و در بحران مانده ایم .

حجت الاسلام شفیعی گفت: بی شک اگر مبنا را بر اساس فرهنگ تکلیف مداری، استکبار ستیزی، خدا محوری و خداباوری قرار دهیم کارها جلو می رود.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: اگر رشادت های بزرگمردانی نظیر حاج قاسم سلیمانی نبود کشورهای اسلامی توسط داعش لگدمال می شدند.

حجت الاسلام شفیعی بیان کرد: امام خمینی(ره) در پیام خود به صراحت اعلام می کند که جمهوری اسلامی با تمام وجود برای احیای هویت اسلامی مسلمانان در سراسر جهان سرمایه گذاری کرده  و دلیلی ندارد که مسلمانان جهان را به پیروی از اصول تصاحب قدرت در جهان دعوت نکند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: در سال های جنگ تحمیلی هر پیشنهاد آتش بستی به امام اعلام می شد، ایشان می فرمودند در ابتدا مجامع بین المللی متجاوز را اعلام کند و پس از آن ما برای آتش بست تصمیم گیری می کنیم.

وی افزود: ایشان فرمودند نمی شود که دشمنی حمله کند، قتل عام و تخریب کند و پس از آن با او مذاکره دوستانه داشته باشیم.

حجت الاسلام شفیعی گفت: امام خمینی(ره) هیچ کشوری را به اندازه آمریکا تحقیر نکرد چرا که ادبیات مواجهه با متکبر تحقیرآمیز است.

وی با تاکید بر این که در برابر هیمنه غرب نباید میدان خالی کنیم گفت: خبرنگاران رسانه های غربی بعضا به عنوان جاسوس های کارکشته یا روانشناسان پیچیده ای هستند که سوالات جهت دار می پرسند و پس از ترور سردار سلیمانی باید به آن ها می گفتیم که آمریکا با این جنایت راه مذاکره را بست.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: امروز انقلاب اسلامی ، سپهبد شهید سلیمانی و مقام معظم رهبری مایه امید و دلگرمی و شجاعت جهان اسلام هستند؛ پیام های انقلاب اسلامی را باید از تریبون های رسمی نظام منعکس کنیم.

وی ادامه داد: مسئولان نظام اسلامی باید با نهایت مراقبت و دقت صحبت کنند چرا که دوست و دشمن روی حرف آنها حساب ویژه باز کرده اند.

حجت الاسلام شفیعی گفت: اکنون به لطف خدا مسیر خود را با اقتدار و خط گذاری صحیح و عزتمندانه مقام معظم رهبری پیش می بریم.

مراسم روضه حضرت زهرا (س) و یادبود شهید حاج قاسم سلیمانی روز سه شنبه با حضور جمعی از خانواده شهدا و مردم اهواز در گلزار شهدا برگزار شد .

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha