قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۳۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انفجار در کانکس پیمانکاران محوطه سازی منطقه سرگذر

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از وقوع انفجار در کانکس پیمانکاران محوطه سازی منطقه سرگذر واقع در پیاده راه امام خمینی(ره) شهر همدان خبر داد.

انفجار در کانکس پیمانکاران محوطه سازی منطقه سرگذر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدرضا بیاناتی ، با اعلام این خبر ظهار کرد: بعد از اعلام وقوع انفجار به سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۷:۲۵:۴۶ مأموران آتش نشانی رأس ساعت ۱۷:۲۹ خود را به محل سانحه رساندند.

وی با بیان اینکه استفاده از پیک نیک در محیط بسته کانکس و انتشار گاز در این محیط کوچک منجر به وقوع انفجار شده است، گفت: سه فرد داخل کانکس دچار مصدومیت شدید شده اند، ضمن اینکه سه رهگذر نیز که یکی از آنها خانم بود نیز به خاطر شدت انفجار دچار آسیب دیدگی شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان از حضور سه گروه آتش نشان از سه ایستگاه ۱۱، ۱۸ و ۲۱ در محل حادثه خبر داد و افزود: عملیات اطفاء حریق توسط آتش نشانان انجام شد و مصدومان نیز با حضور به موقع اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی در پایان استفاده از کپسول های گاز و یا وسایل غیراستاندارد در محیط سربسته را خطرناک دانست و خواستار توجه مردم به این موارد به منظور جلوگیری از وقوع اتفاقات ناگوار شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha