قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۳۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

نتانیاهو بر ادامه اشغالگری رژیم صهیونیستی تاکید کرد

جهان دفتر نیویورکنیویورک نخست وزیر رژیم صهیونیستی طرح معامله قرن را برای آنچه که صلح پایدار نامید، واقع گرایانه دانست و گفت آمریکا حاکمیت اسرائیل بر دره اردن و مناطق تحت تصرف را…

نتانیاهو بر ادامه اشغالگری رژیم صهیونیستی تاکید کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بنیامین نتانیاهو روز سه شنبه در نشست خبری مشترک با دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، بدون اشاره به کشتار هزاران بی گناه و محاصره شهروندان فلسطینی، مدعی شد اسرائیل از زمان تولد خود اسرائیل همواره خواستار صلح با فلسطینی ها و همسایگان عرب بوده است.

وی افزود طرح های پیشین برای آن ناکام شدند که تعادل لازم را بین منافع امنیتی اسرائیل و آرمان های فلسطینی ها برای خودگردانی برقرار نکردند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که پرونده فساد وی در دادگاه این رژیم تحت بررسی است، خطاب به ترامپ گفت شما حاکمیت اسرائیل را بر دره  اردن به رسمیت شناختید و به جای اینکه فقط درباره امنیت اسرائیل حرف بزنید، حاکمیت اسرائیل را بر روی مناطق تحت تصرف به رسمیت شناختید تا از خود دفاع کند.

نتانیاهو افزود: به خاطر این طرح صلح خوب متعادل پذیرفتم که با فلسطینی ها مذاکره کنم. با توجه به همه کارهایی که از پیش برای اسرائیل کرده اید، شگفت زده نیستم. شما بهترین دوست اسرائیل در کاخ سفید بوده اید.

وی همسو با دونالد ترامپ توافق هسته ای ایران را فاجعه بار دانست و ادامه داد شما با ایران مقابله کردید، از توافق فاجعه بار هسته ای خارج شدید و قاسم سلیمانی را حذف کردید.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد در این طرح اسرائیل حاکمیت دائمی بر کرانه باختری خواهد داشت، حماس خلع سلاح شده و باریکه غزه نیز غیر نظامی اعلام شود.

نتانیاهو تصریح کرد این طرح خواستار این است که پایتخت قدس به صورت یکچارچه تحت حاکمیت اسرائیل باشد و البته تضمین می کند اماکن مذهبی در اخیار همه ادیان باشد.

وی در این اظهارات بار دیگر بر اشغالگری رژیم صهیونیستی تاکید کرد و گفت همه مناطق تحت تصرف این رژیم، همچنان تحت حاکمیت اسرائیل باقی خواهد ماند.

خبر در حال تکمیل است

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha