قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۳۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اراضی همجوار با غار نمکدان قشم، هر هکتار ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان!

مدیرکل جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: هر هکتار از اراضی هم جوار با غار نمکدان قشم بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان به سرمایه گذاران اجاره داده شده است.

اراضی همجوار با غار نمکدان قشم، هر هکتار ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی باقرزاده عصر امروز(هشتم بهمن ماه) در جمع خبرنگاران، بیان کرد: استعلامات لازم از اداره کل میراث فرهنگی و شیلات هرمزگان اخذ شده و در خصوص ایجاد حوضچه های پرورش میگو در منطقه گنبد نمکی و غار نمکدان اقداماتی انجام شده است.
وی با بیان اینکه اجاره این پروژه ها به صورت سه ساله بوده و از سرمایه گذاران برای هر هکتار مبلغی بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار تومان اخذ می شود، افزود: باید از طریقی برای مردم درآمدزایی کنیم و چون دانش ایجاد حوضچه های متراکم را نداریم در حال حاضر مجبوریم از فناوری های موجود استفاده کنیم.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه تمرکز از روی دریا به سمت آبخیزداری در حال تغییر است ما نیز در حال ایجاد عرصه های جدیدی به منظور اشتغال و درآمدزایی برای شاغلان در این حوزه هستیم.
وی  خاطرنشان کرد ایجاد این پروژه می تواند نقش قابل توجهی در درآمدزایی و اقتصاد جامعه محلی ایفا کند ولی باید استانداردها در این زمینه رعایت شود تا ضمن توسعه اقتصادی جاذبه های فرهنگی و گردشگری آسیب نبیند.
انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha