قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۳۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۵۳۰ مبلغ در استان بوشهر سبک زندگی فاطمی را تبیین می کنند

استان ها بوشهربوشهر معاون فرهنگی پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در این استان سبک زندگی فاطمی توسط ۵۳۰ مبلغ و مبلغه تبیین می شود.

۵۳۰ مبلغ در استان بوشهر سبک زندگی فاطمی را تبیین می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سیدعلی پناه محمودی نیا روز سه شنبه در مراسم بزرگداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) افزود: حضرت فاطمه زهرا (س) یکی از مناسب ترین سبک های زندگی را برای الگو شدن دارد.
وی اضافه کرد: حضرت زهرا (س) یکی از نقاط ضعف جامعه مسلمانان را پیروی از شیطان می دانست و شیطان را به لاک پشتی تشبیه کردند که در زمان پیامبر در لاک خود فرو رفته بود و بعد از رحلت پیامبر (ص) سر از لاک بیرون آورد.
محمودی نیا ادامه داد: استعداد و ظرفیت های گسترده زندگی دینی آن حضرت که منبعث از قرآن، سنت و برگرفته از درون مایه های شخصیتی ایشان بود، راهنمای بسیار روشنی برای کسانی است که بخواهند به بهترین حیات دنیوی و اخروی دست یابند.
 وی افزود: سبک زندگی حضرت زهرا (س) مبتنی بر اصیل ترین باورها و ارزش های اسلامی و الهی است.
معاون فرهنگی پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: نقش حضرت زهرا (س) به عنوان فرزند در ارتباطش با پدر و مادر، به عنوان یک همسر، به عنوان مادر در تربیت فرزند، به عنوان شخصیتی که در سختی ها و خوشی ها بندگی خدا را کرد از موارد مهم ابعاد شخصیتی حضرت زهرا (س) است که جامعه امروز به آن نیازمند است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha