قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۸۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاسخ پلیس راهور استان مرکزی به برخی ابهامات خودداری از خرید قولنامه ای خودرو

رئیس پلیس راهور استان مرکزی به ابهامات پیش آمده در خصوص خبری مبنی بر هشدار پلیس در مورد خودداری از خرید قولنامه ای خودرو و سیر مراحل تعویض پلاک پاسخ داد.

پاسخ پلیس راهور استان مرکزی به برخی ابهامات خودداری از خرید قولنامه ای خودرو

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس راهور استان مرکزی به ابهامات پیش آمده در خصوص خبری مبنی بر هشدار پلیس در مورد خودداری از خرید قولنامه ای خودرو و سیر مراحل تعویض پلاک پاسخ داد.

بر اساس اعلام پلیس، سرهنگ "سید علی حسینی" در تشریح این خبر گفت: چندی پیش به منظور پیشگیری از برخی مشکلات حقوقی برای خریداران و فروشندگان وسایل نقلیه، هشداری از سوی پلیس راهور استان در خصوص عدم بسنده کردن مالکان وسائط نقلیه به خرید قولنامه ای خودرو انتشار یافت.

وی با بیان برخی برداشت های متفاوت از محتوای این خبر اظهار کرد: منظور از ضرورت انتقال سند در محتوای انتشار یافته، طی مراحل قانونی تعویض پلاک در مراکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی است.

وی تصریح کرد: این مراحل شامل اخذ و ابطال اسناد مالکیت فروشنده و صدور اسناد جدید شامل کارت و برگ سبز(سندخودرو) است که تمامی این مراحل در مراکز شماره گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی به نام خریدار انجام می شود.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان مرکزی تاکید کرد: خریداران خودرو لازم است نسبت به طی فرایند تعویض پلاک و اخذ پلاک جدید در مراکز تعویض پلاک اقدام کنند تا احتمال خرید خودروهای سرقتی یا فاقد اصالت از جمله سند نمره، اتاق دو تکه، موتور شاسی تعویضی با شماره های دست کوب به حداقل ممکن برسد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha