قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۷۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به کارگردانی محمدرضا خردمندان؛

پخش فصل سه «از سرنوشت» در سال آینده

فصل سه مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان سال آینده پخش می شود.

پخش فصل سه «از سرنوشت» در سال آینده

تصویربرداری فصل سه سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان این روزها ادامه دارد.

همچنین زمان پخش فصل سه این سریال به سال آینده موکول می شود چراکه پخش فصل دو که ۲۷ قسمت است، تا نیمه اسفند ادامه دارد. این سریال پتانسیل ادامه تا فصل های بعدی را نیز دارد اما بستگی به بازخوردها دارد.

بازیگران اصلی در فصل سه تغییر نکردند اما تعدادی بازیگر به این فصل اضافه شدند، مونا کرمی، محمد حسن حسینیان، فریده دریامج، فرخنده فرمانی زاده، فاطمه شکری، مسعود انتظاری از جمله این بازیگران هستند.

همچنین حسین پاکدل در فصل سه این سریال هم به ایفای نقش پرداخته است و آتش تقی پور و محمدعلی تقوی نیز در فصل سه بازی ندارند.

مجید واشقانی، کامران تفتی، لیلا بلوکات، مریم کاظمی، فریبا نادری، علیرضا استادی، مهدی صبائی، مائده طهماسبی و علیرضا آرا، پوریا پورسرخ از بازیگرانی هستند که در دو فصل این سریال به ایفای نقش پرداختند. همچنین فاطیما بهارمست، مرضیه موسوی از بازیگران جوان این سریال هستند. دارا حیایی و کیسان دیباج نیز از بازیگران نقش های اصلی این سریال در فصل دو هستند.

این سریال ۵۰ قسمتی توسط جمعی از نویسندگان به سرپرستی محمد محمود سلطانی و نویسندگی روح ا... صدیقی، سارا خسرو آبادی و مسعود کرمی به نگارش درآمده است.

سریال «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان در حال پخش از شبکه دو سیما است.

منبع سینما پرس
ثبت نظرات
captcha