قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بعدازظهر جمعه / افزایش غلظت آلاینده ها در تهران، کرج، قزوین، اراک و اصفهان

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بعد از ظهر جمعه ۱۱ بهمن خبر داد.

ورود سامانه بارشی جدید به کشور از بعدازظهر جمعه / افزایش غلظت آلاینده ها در تهران، کرج، قزوین، اراک و اصفهان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صادق ضیاییان درباره آخرین وضعیت پیش بینی هواشناسی گفت: طی امروز (۸ بهمن) جوی آرام در کشور حاکم است و در شهرهای تهران، کرج، قزوین، اراک و اصفهان افزایش غلظت آلاینده های جوی پیش بینی می شود. در این روز در شرق کرمان، سیستان و بلوچستان، شرق یزد و خراسان جنوبی در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: فردا (۹ بهمن) با عبور موج تراز میانی از کشور در ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود. حاکمیت این وضعیت طی روز پنج شنبه (۱۰ بهمن) در شمال شرق انتظار می رود.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه از بعدازظهر روز جمعه (۱۱ بهمن) با ورود سامانه بارشی از شمال غرب به کشور برای این مناطق بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود، گفت: همچنین طی روز شنبه (۱۲ بهمن) گستره بارش علاوه بر شمال غرب مناطقی از غرب، جنوب غرب، استان های واقع در دامنه های البرز غربی و مرکزی، زاگرس مرکزی و سواحل غربی و مرکزی خزر را در بر می گیرد.

به گفته وی از امروز تا پایان هفته با جنوبی شدن جریانات در سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما و وزش باد به نسبت شدید در سواحل دریای خزر و اردبیل پیش بینی می شود.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۹ بهمن) کمی ابری همراه با غبار محلی و در بعدازظهر افزایش ابر و طی شب وزش باد با حداقل دمای یک و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد و طی روز پنج شنبه (۱۰ بهمن) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد خواهد بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha