قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۵۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لاریجانی: طرح قلابی معامله قرن نتیجه تفرقه بین کشور های اسلامی است

رئیس مجلس گفت: جسارت آمریکا در طرح قلابی قرن، نتیجه تفرقه کشور های اسلامی است، اما به زودی نتیجه این رفتار ها را درک می کنند که طلیعه آن در قیام ملت عراق علیه آمریکا بود.

لاریجانی: طرح قلابی معامله قرن نتیجه تفرقه بین کشور های اسلامی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۸ بهمن) قوه مقننه در نطق پیش از دستور خود ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، گفت: در چند سال اخیر سیاست آمریکا، مقابله همه جانبه با ملت ایران بوده و یکی از اهداف خود را ایجاد یأس و جدایی بین ملت و بدبین نمودن مردم از مسئولان قرار داده است و آنقدر در این کار وقیحانه عمل می کند که حتی بعد از ترور شهید سلیمانی، رئیس جمهور آمریکا توئیت کرد که ملت ایران و عراق خوشحالی کردند.

وی افزود: انقلاب اسلامی بر پایه وحدت امت و اعتماد عمومی شکل گرفت. این کلید پیروزی در انقلاب و استمرار انقلاب است. متأسفانه مثل اینکه عده ای به هر بهانه می خواهند صفوف ملت را متفرق نمایند. امروز انقلابیِ واقعی فردی است که وفاق ملی را تحت زعامت رهبری پیگیری کند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا برنامه بزرگ تری برای مسلمانان تدارک دیده است که در قالب طرح قلابی قرن، همه مسلمانان را تحقیر نماید؛ این جسارت نتیجه تفرقه کشور های اسلامی است که به رژیم صهیونیستی و آمریکا اجازه تبهکاری را داده است، اما به زودی نتیجه این رفتار ها را درک می کنند و طلیعه آن در قیام ملت عراق علیه آمریکا بود. آمریکا به دست خود این حرکت را در همه کشور های اسلامی فراگیر خواهد نمود.

این خبر در حال تکمیل است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha