قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کور شدن شوهر باعث طلاق شد +عکس

مرد میانسال که در یک درگیری خیابانی از سوی راننده یک خودرو کتک خورده و چشمش نابینا شده بود در جلسه دادگاه خواهان دریافت دیه شد.

کور شدن شوهر باعث طلاق شد +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، روزنامه ایران: صبح دیروز مرد نابینا با حضور در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری استان تهران در شرح ماجرا به قضات گفت: حدود دو سال قبل با همسرم سوار بر خودرو در بزرگراه یاسینی حرکت می کردیم که با راننده یک خودروی دیگر به خاطر رانندگی نامناسبش درگیری لفظی پیدا کردم. او به من فحاشی کرد که عصبانی شدم و با خودرو سد راهش شدم و کار به درگیری فیزیکی کشید. راننده ناگهان مشتی به چشمم کوبید و از هوش رفتم. وقتی مرا به بیمارستان منتقل کردند بعد از اقدام های پزشکی یکی از چشم هایم نابینا شد و من هم شکایت کردم.

شاکی در ادامه گفت: این اتفاق زندگی مرا تحت تأثیر قرار داد و به نوعی مرا تباه کرد. چرا که بعد از این حادثه مادرم مدام به من و همسرم سرکوفت می زد و می گفت اگر همسرت زن خوبی بود از تو دفاع می کرد و نمی گذاشت کتک بخوری و چشمت کور شود. آنقدر به من از این حرف ها زد که من هم تحت تأثیر قرار گرفتم و همسرم را طلاق دادم.
در همین موقع زن سابق شاکی گفت: آقای قاضی روز حادثه من به خاطر اینکه می خواستم مانع درگیری شوهرم و آن راننده شوم از سوی راننده - متهم - کتک خوردم. متهم پایم را از دو جا شکست، من هم در این ماجرا شاکی هستم. با این حال مادر شوهرم زندگی ما را به هم زد و به حدی مرا با حرف هایش آزار داد که مهریه ام را بخشیدم و طلاق گرفتم.
در ادامه جلسه شاکی گفت: آقای قاضی، اما بدبختی من به همین جا ختم نشد. من ۴ ماه بعد از طلاق همسرم با زن دیگری ازدواج کردم، اما خیلی زود فهمیدم این زن با وجودی که هنوز در سن جوانی بود دندان مصنوعی دارد، قلبش بیمار است و یک کلیه هم ندارد تمام این ها را وقتی فهمیدم که بچه دار شدیم. حالا هم می خواهم طلاقش بدهم، اما مهریه اش را می خواهد و من هم پولی ندارم که به او بدهم. همسر سابقم هنگام طلاق ۵۰ میلیون تومان از من پول گرفت، اگر حاضر شود این پول را به من بدهد تا همسر دومم را طلاق دهم من دوباره با خودش ازدواج می کنم.
در همین حال زن جوان گفت: به شرطی حاضرم این کار را بکنم که خانه ات را به نام من بزنی.
قاضی دادگاه که از مشاجره و حرف های خارج از بحث دادگاه خسته شده بود از آن ها خواست تا فقط به شکایت و درخواست شان در مورد حادثه درگیری بپردازند که هر دو شاکی پرونده خواهان دریافت دیه شدند.
---

در ادامه وکیل متهم که در دادگاه حاضر بود به دفاع از او پرداخت و گفت: موکلم با وثیقه آزاد است و امروز هم در جلسه حاضر نشد، اما من با توجه به مدارک پزشکی که پیدا کرده ام و پزشکی قانونی نیز آن را تأیید کرده ثابت می کنم که کوری چشم این مرد بر اثر ضربه موکلم نبوده است چرا که این مرد مدتی قبل از این درگیری عمل پیوند قرنیه چشم انجام داده بود و مشکل بینایی داشت. بدین ترتیب قضات در پایان جلسه برای صدور حکم وارد شور شدند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha