قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیگر «سر دلبران»: یکسال است که هیچ پیشنهادی نداشته ام

بازیگر سریال «بچه مهندس» گفت: نزدیک به یکسال می شود که هیچکس برای بازی با من تماس نگرفته است، اگر مردم دلیلش را می دانند من هم می دانم که چرا به یکباره از خاطر همه فراموش شدم.

بازیگر «سر دلبران»: یکسال است که هیچ پیشنهادی نداشته ام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری میزان: محمد کاسبی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: نزدیک به یکسال می شود که هیچکس برای بازی با من تماس نگرفته است، اگر کسی دلیلش را می داند من هم می دانم که چرا به یکباره از خاطر همه فراموش شدم.

وی درباره احتمال حضورش در فصل دوم سریال «بچه مهندس» اضافه کرد: هیچ تماسی برای حضور در این سریال با من گرفته نشده و با توجه به اینکه اثر در مرحله پیش تولید قرار گرفته بعید می دانم در فصل دوم این سریال حضور داشته باشم.


وی دلیل کم کاری خود را اینگونه تشریح کرد: واقعیت اینکه پیشنهادات نسبت به گذشته خیلی کمتر شده است، برخی مواقع هم اگر پیشنهادی باشد مورد پسند من قرار نگرفته و ترجیح داده ام که در آن کار بازی نکنم. البته من همیشه در زندگی امیدوار بوده و توکلم به خدا است و همچنان به آینده امیدوارم.

بازیگر سریال «سر دلبران» درباره بازخورد مردم نسبت به کم کار بودن خود اظهار کرد: من هیچ وقت به مسائل حاشیه ای نپرداخته ام، بازیگرم و سعی می کنم تا همیشه کاری که بلد هستم را انجام دهم، خوشبختانه مردم همیشه به من لطف داشته و دارند و همیشه از من می خواهند بیشتر بازی کنم، اما برای این خواسته باید کار خوب پیشنهاد شود.

وی در همین رابطه اذعان کرد: کار به طور کلی کم شده و به همین دلیل نه تنها من بلکه بسیاری از بازیگران کم کار شده اند، عادت هم ندارم اتفاق را گردن شخص دیگری بی اندازم و یا حاشیه سازی کنم که مشکل از کجا هست و از کجا نیست. هیچ وقت اهل این نبوده ام که توپ را در زمین دیگری انداخته و کم کار بودن خودم را توجیح کنم.

کاسبی با اشاره به دلتنگی خود برای عرصه بازیگری خاطرنشان کرد: مگر می شود به عنوان یک بازیگر دلتنگ بازیگری نبود، یک بازیگر تا روزی که مغزش کار کرده و قدرت حفظ متن را داشته باشد، تا روزی که زبانش توانایی بیان دیالوگ را داشته باشد بازیگر است و این عطش بازیگری و این عشق به صحنه هیچ وقت از دل هیچ بازیگری از بین نمی رود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha