قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۲۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

راه اندازی مرکز توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری در هفتکل

رئیس آموزش و پرورش استثنائی خوزستان با اشاره به راه اندازی مرکز آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری در هفتکل، گفت: این مرکز به دانش آموزان ابتدایی که در برخی از دروس دچار اختلال یادگیری هستند خدمات ارائه می دهد.

راه اندازی مرکز توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری در هفتکل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی ممبینی ، با اشاره به راه اندازی مرکز آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری در هفتکل، اظهار کرد: فضای اختصاص داده شده برای راه اندازی این مرکز از سوی آموزش و پرورش شهرستان اندیکا در اختیار ما قرار گرفت و از اعتبارات داخلی آموزش و پرورش برای راه اندازی این مرکز استفاده شده است.

وی با بیان اینکه این مرکز در راستای توسعه مراکز آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری به سایر مراکز اضافه شد، افزود: این مراکز به دانش آموزان مقطع ابتدایی با هوش عادی که به نوعی در برخی از دروس دچار اختلال یادگیری هستند، خدمات ارائه می دهد.

وی ادامه داد: دانش آموزانی که در برخی از دروس مشکل یادگیری دارند به این مراکز مراجعه می کنند و به صورت خصوصی آموزش تخصصی می بینند. این آموزش ها برای برطرف کردن اختلالات یادگیری در نوشتن، خواندن، حساب کردن و تمرکز و توجه، ارائه داده می شود.

رئیس آموزش و پرورش استثنائی خوزستان در پایان گفت: در استان خوزستان ۳۱ مرکز آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری در ۲۸ منطقه آموزشی در حال فعالیت است. ۱۲ منطقه آموزشی دیگر در استان فاقد این مراکز هستند و نیاز است که در این ۱۲ منطقه، مراکز آموزشی و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری راه اندازی شوند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha