قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۱۹۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قرار دادن ایموجی در پلاک خودروهای ایالات متحده مجاز شد 

به نظر می رسد ورمونت می تواند اولین ایالت در ایالات متحده باشد که شخصیت های ایموجی را در پلاک خودروها مجاز خواهد کرد.

قرار دادن ایموجی در پلاک خودروهای ایالات متحده مجاز شد 

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نظر می رسد ورمونت می تواند اولین ایالت در ایالات متحده باشد که شخصیت های ایموجی را در پلاک خودروها مجاز خواهد کرد.

در طول زمستان سال 2019 ، یک فروشنده پلاک شخصی که در کوئینزلند استرالیا قرار دارد ، شروع به ارائه پلاک هایی کرد که با یکی از پنج ایموجی قابل سفارشی سازی مزین شده بود. این نمادها صرفا تزئینی بودند و  و رسما جزئی از شماره ثبت محسوب نمی شدند.

اکنون قانونگذاران در ورمونت از این پرونده پیروی می کنند و قرار است ورمونت اولین ایالت در سراسر ایالات متحده باشد که در آن استفاده از ایموجی ها در پلاک مجاز باشد. مانند استرالیا ، صاحبان وسایل نقلیه فقط می توانند از میان مجموعه کوچکی از ایموجی ها برای قرار دادن در پلاک خود انتخاب کنند، البته هنوز مشخص نشده است که کدام شخصیت ها می توانند در دسترس باشند.

در پیش نویس این لایحه آمده است که ایموجی ها را می توان به راحتی به پلاک اضافه کرد که علاوه بر شماره مشخصی که  توسط نهادهای مدنی مشخص و ثبت شده است دیده می شود. تاکنون ، هیچ قیمتی برای تهیه این نوع پلاکها پیشنهاد نشده است. افزون بر این هنوز تاریخ مشخصی در نظر گرفته نشده است که ساکنان ورمونت چه زمانی قادر به خرید صفحات خواهند بود. اطلاعات بیشتر به احتمال زیاد طی چند هفته آینده به اشتراک گذاشته می شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha