قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۱۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسوولان مردم را به آینده امیدوار کنند

استان ها آذربایجان شرقیتبریز نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی در بین جوانان و مردم است،تاکید کرد: وظیفه مسوولان امیدوار کردن…

مسوولان مردم را به آینده امیدوار کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام سیدمحمدعلی آل هاشمدر اولین گردهمایی مشترک خانواده های نیروهای مسلح آذربایجان شرقی با بیان اینکه امروز بنیان خانواده های ایرانی مورد هجمه فرهنگی دشمن قرار دارد و کشور از مشکلات اقتصادی، سیاسی و نظامی به سلامت عبور می کند، افزود: در این میان جنگ نرم برای جامعه بسیار آسیب زاست، زیرا به صورت آرام و به تدریج در تمام شئون زندگی ما نفوذ می کند.

وی ایجاد اختلاف بین اقوام ایرانی و مذاهب اسلامی شیعه و سنی را یکی از اهداف دشمن برای تضعیف جبهه مسلمانان برشمرد و گفت: در حال حاضر باید تمام اختلافات را کنار بگذاریم و در عین اینکه به مذهب، زبان و اقلیم خود پایبند هستیم، باید زیر پرچم ایران متحد و هم صدا شویم.

امام جمعه تبریز یکی از مصادیق تهاجم فرهنگی را مدگرایی و ترویج مصرف مواد مخدر در بین جوانان و به خصوص بانوان دانست و بر ضرورت توجه به موضوع خانواده تاکید کرد و از والدین خواست ضمن کنترل مداوم فرزندان، ارتباط مستمر با مدیران و معلمان مدارس داشته باشند.

حجت الاسلام آل هاشم دوران ابتدایی مدارس را مهم ارزیابی کرد و گفت: سنین کودکی و کلاس اول ابتدایی در سازندگی شخصیت افراد بسیار تاثیر گذار است، لذا اگر افراد از سنین کودکی به درستی تربیت شوند در سنین بالاتر انسان هایی سالم و پایبند به اعتقادات دینی خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت و پایداری خانواده ها عشق و علاقه متقابل زوجین به یکدیگر است و باید عشق و علاقه قلبی به زبان نیز جاری شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha