قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۱۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دستگیری پسر عموهای جیب بر حرفه ای در مترو تهران

رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه ای در مترو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.

دستگیری پسر عموهای جیب بر حرفه ای در مترو تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران جوان: سرهنگ "سعید عطااللهی" رئیس پلیس مترو تهران گفت: صبح روز گذشته ماموران پلیس مترو در ایستگاه مترو صادقیه روی سکوی مسافربری در حال گشت زنی بودند که به رفتار های دو پسر جوان مشکوک شدند.
وی افزود: ماموران مشاهده کردند که این دو جوان دربین مسافران حضور پیدا کرده و همراه مسافران سوار بر قطار مترو شده، ولی قبل از اینکه در های قطار بسته شود از مترو پیاده می شوند.

رئیس پلیس مترو تهران ادامه داد: ماموران در حالی که هر دو جوان ۱۹ و ۲۵ ساله را زیر نظر داشتند و در پنجمین اقدامشان برای جیب بری، تیم پلیسی وارد عمل شده و موفق به دستگیری هر دو متهم شده و طعمه دزدان را نیز که در صحنه حضور داشت از مترو پیاده کردند.

سرهنگ عطاللهی عنوان کرد: در بازرسی از دو پسر جوان ۵ گوشی سرقتی به دست آمد که گوشی موبایل یکی از طعمه ها که از قطار مترو پیاده شده بود نیز در اختیارش قرار گرفت.

رئیس پلیس مترو تهران گفت: در تحقیقات از متهمان مشخص شد، آن ها پسرعمو هستند و در روز پنج شنبه نیز ۴ سرقت به شیوه جیب بری انجام داده اند که در ادامه اعترافات متهمان مشخص شد آن ها در مدت زمان کوتاه ۲۰ فقره سرقت انجام داده اند.

وی در پایان گفت: شهروندان در ساعت شلوغی مترو پایتخت که صبح ها و عصر ها پس از تعطیلی کار است با توجه به ازدحام زیاد جمعیت دزدان با نزدیک شدن به طعمه هایشان دست به سرقت می زدنند که از مردم تقاضا می شود در ساعت شلوغی مترو هوشیارتر و مراقبت بیشتری از وسایل همراه خود کنند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha