قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۱۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس است

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران پیش بینی می شود به دلیل شرایط جوی پایدار طی امروز (۷ بهمن ماه) کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس باقی بماند.

هوای پایتخت ناسالم برای گروه های حساس است
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران پیش بینی می شود به دلیل شرایط جوی پایدار طی امروز (۷ بهمن ماه) کیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس باقی بماند.

 بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در نخستین ساعات امروز (۷ بهمن ماه) با وجود شرایط پایدار جوی همراه با آغاز تردد خودروها تجمع غلظت آلاینده ها به ویژه ذرات معلق سبب کاهش کیفیت هوا و برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق شهر تهران خواهد شد.

طی روز نیز با حاکمیت جو نسبتا پایدار شرایط برای پراکندگی آلاینده ها محدود می شود و احتمال می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در شرایط نامطلوب همراه با آسمان غبار آلود باقی بماند.

همزمان با ساعات اوج ترافیک شبانگاهی و عدم وزش باد مؤثر افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط نامطلوب کیفیت هوا در مناطق پرتردد پیش بینی می شود. هر چند در اواخر وقت امروز (۷ بهمن ماه) با افزایش نسبی سرعت باد تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد.

صبح فردا (۸ بهمن ماه) نیز همزمان با آغاز تردد خودروها بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و درنتیجه در بیشتر مناطق کیفیت هوا در شرایط ناسالم به ویژه برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت.

طی فردا (۸ بهمن ماه) با سرعت ناچیز باد و استقرار توده هوای پایدار تجمع آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

در ساعات شبانگاهی فردا (۸ بهمن ماه) انباشت آلاینده ها همراه با افزایش تردد خودروها سبب افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته خواهد شد و پیش بینی می شود کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم به ویژه برای گروه های حساس قرار بگیرد.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۳ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس بود. این شاخص هم اکنون ۱۲۵ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha