قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۰۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

چک ۵ میلیونی دردسرساز در تنیس/ واریز ورودیه لیگ به حساب شخصی؟

یک فقره چک توسط رییس پیشین سازمان لیگ تنیس برگشت خورده و همین مسئله باعث اعتراض دارنده چک شده و مدعی است این چک برای پرداخت ورودی لیگ برتر و متعلق به سازمان لیگ بوده است نه شخص رییس سازمان لیگ.

چک ۵ میلیونی دردسرساز در تنیس/ واریز ورودیه  لیگ به حساب شخصی؟

تیم مرکز جراحی مادر آبادان یکی از تیم های حاضر در لیگ برتر تنیس در سال ۹۶ بود. از آن سال تاکنون سرپرست این تیم با رییس وقت سازمان لیگ تنیس بر سر یک فقره چک به مشکل برخورده اند.

فرید شینی سرپرست و بازیکن تیم مرکز جراحی آبادان درباره ی این مشکل خود با رییس وقت سازمان لیگ تنیس بیان کرد: سال ۹۶ ما با اسپانسر شخصی در لیگ برتر شرکت کردیم و زمانی که می خواستیم مسابقه بدهیم، من خودم یک فرقه چک به مبلغ ۵ میلیون تومان بابت ورودی لیگ برتر دادم و آقای غمناک که آن زمان رییس سازمان لیگ بود چک را امضا کرد و رونوشت آن نیز موجود است.

 او ادامه داد: اما تیم در ادامه لیگ به مشکل مالی برخورد کرد و حتی از دور برگشت هم انصراف داد و آن موقع به آقای غمناک گفتم به دلیل مشکلات مالی و اینکه چک را من خودم شخصا داده ام برای پاس شدن آن همکاری کند. اما چک برگشت خورد و نکته این است وقتی استعلام گرفتم متوجه شدم آقای غمناک از حساب شخصی خودش در بانک سینا چک را برگشت زده و من اعتراض کردم که چک را برای سازمان لیگ داده بودم و چرا شخص خودش چک را برگشت زده است. همچنین قرار شد من دو میلیون تومان یعنی نصف مبلغ ورودی را پرداخت کنم و چک را بدهد که من مبلغ را به حساب شخصی او واریز کردم اما چک را به من نداد.

شینی در پاسخ به این پرسش که چرا دو میلیون و نیم  را بجای سازمان لیگ به حساب آقای غمناک ریخته است، گفت: چون رییس سازمان لیگ بود. حتی برای جام حذفی سال ۹۵ هم ورودی ۴۰۰ هزارتومان را به حساب خود آقای غمناک ریختم. وقتی پیگیر چک شدم گفت، چک دست او نیست و نزد فردی دیگری است و بروم چک را از خود آن فرد بگیرم. از فدراسیون هم پیگیر شدم  قرار شد با ارسال نامه و مستنداتم ماجرا را کامل شرح دهم تا پیگیر شوند.

علی اصغر غمناک رییس پیشین سازمان لیگ تنیس در واکنش به اظهارات شینی بیان کرد: چک سه مرتبه برگشت خورد که دو مرتبه بخش مالی سازمان لیگ برگشت زد و یک مرتبه هم خود من. این چک باید پاس می شد اما آن فرد به عناوین مختلف فرار می کرد.

غمناک در پاسخ به این پرسش که وقتی سازمان لیگ چک را برگشت زده چه دلیلی داشت خود او از حساب شخصی اش چک را برگشت بزند، گفت: چرای آن را باید از خود آن فرد بپرسید!

او در مورد مبلغ دو و نیم میلیون تومانی که شینی به حساب شخصی او ریخته است نیز بیان کرد: خیلی از افراد به حساب من پول واریز می کنند و از من جنس خریده بوده است. آن چک هم جایش امن است و به محض اینکه پول را به حساب فدراسیون بریزد چک را تحویل می گیرد.

 او در پاسخ به این پرسش که چک در فدراسیون است یا خیر، گفت: حالا در فدراسیون است یا تشکیلات دیگر. من که نباید به شما پاسخ دهم!

او در مور اینکه چرا ورودی جام حذفی به حساب شخصی اش واریز شده است، تاکید کرد: ممکن است این اتفاق افتاده باشد. همین الان در کیش هم مسابقات است ممکن است پول در حساب فرد دیگری برود و در نهایت وارد حساب فدراسیون و سازمان لیگ شود. منع قانونی ندارد!

چک پنج میلیون تومانی
منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha