قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رییس دانشگاه تهران اعلام کرد

دریافت ۶۰ درصد بودجه جاری دانشگاه/ همکاری مشترک با دو وزارتخانه نفت و ارتباطات

رییس دانشگاه تهران با بیان این که حدود ۶۰ درصد بودجه جاری دانشگاه را دریافت کردیم، گفت: میزان افزایش بودجه این دانشگاه برای سال ۱۳۹۹ حدود ۱۳ درصد خواهد بود و به این ترتیب با افزایش عادی بودجه مواجه هستیم.

دریافت ۶۰ درصد بودجه جاری دانشگاه/ همکاری مشترک با دو وزارتخانه نفت و ارتباطات

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر محمود نیلی احمد آبادی ، همچنین از انعقاد قرارداد همکاری دانشگاه تهران با وزارت نفت خبر داد و گفت: اخیرا شرکت نفت پروژه بزرگی را به برخی از دانشگاه ها واگذار کرده که این پروژه مربوط به افزایش برداشت از چاه های نفت کشور است که یکی از این چاه ها به دانشگاه تهران اختصاص داده شده است و دانشگاه های شریف، امیرکبیر و علم و صنعت نیز حوزه های نفتی دیگر را تحویل گرفته اند. دانشگاه تهران در مجموع مطالعات خوبی را در این زمینه انجام داده است.

وی در ادامه تصریح کرد: همکاری مشترک دانشگاه تهران با شرکت نفت در حوزه چاه های نفتی از چهار سال پیش شروع شده است و این روند همچنان ادامه دارد و پروژه چاه نفت آزادگان به دانشگاه تهران اختصاص داده شده است .درخواست کردیم که یک چاه نفت دیگر به ما داده شود که این درخواست در مرحله بررسی است.

رییس دانشگاه تهران در خصوص آخرین وضعیت تخصیص بودجه جاری این دانشگاه گفت: تاکنون حدود ۷۰ درصد به ما ابلاغ تخصیص داده شده است و رییس سازمان برنامه و بودجه قول همکاری بیشتر داده . اما تاکنون حدود ۶۰ درصد از این بودجه را دریافت کرده ایم.

دکتر نیلی خاطر نشان کرد: دانشگاه تهران برای سال ۱۳۹۹ با افزایش عادی، بودجه دریافت کرده است و متوسط افزایش بودجه ما حدود ۱۲ درصد بوده است.

رییس دانشگاه تهران همچنین در خصوص میزان درآمد ناشی از همکاری با وزارت نفت اظهار کرد: تاکنون حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از این طریق به دانشگاه تهران اختصاص پیدا کرده است . علاوه بر این، مبلغی هزینه ارزی به شرکت همراه دانشگاه پرداخت شده و دانشگاه تهران با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز قرارداد بزرگی در حوزه تحول دیجیتال داشته است. امور مربوط به این قرارداد که به لحاظ موضوع کلان است، به اتمام رسیده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha