قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۰۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران خبر داد

نصب ۳۵۰۰ کنتور فهام برای مشترکین دیماندی در مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از نصب کنتورهای هوشمند فهام برای ۶۰ درصد از مشترکین دیماندی حوزه توزیع برق این استان تا پایان سالجاری خبر داد.

نصب ۳۵۰۰ کنتور فهام برای مشترکین دیماندی در مازندران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رضا غفاری با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح از بین بردن خطای انسانی با قرائت از راه دور کنتورها است، اظهار کرد: قرائت از راه دور کنتورها با استفاده از اطلاعات کنتورها در طرح های عبور از پیک تابستان، مشاهده پروفیل بار مصرفی مشترک، مشاهده وضعیت لحظه ای پارامترهای شبکه مشترک و استفاده پایش اطلاعات توان مصرفی مشترکین در بازه های اعلام شده خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه با راه اندازی کامل این سامانه و حذف اعزام مامور برای قرائت کنتورها این عملیات به صورت لحظه ای و از راه دور انجام می شود، تصریح کرد: مرکزی به منظور نظارت و پایش بر وضعیت این کنتورها نیز در دفتر نظارت و کنترل لوازم اندازه گیری شرکت توزیع برق در مازندران در نظر گرفته شده است تا بتوان از صحت عملکرد این کنتورها از نظر آنلاین بودن وضعیت مصرفی مشترک اطمینان حاصل شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران در مورد فرآیند اجرایی این طرح خاطرنشان کرد: تاکنون برای ۷ هزار مشترک دیماندی محدوده این شرکت در استان کنتورهای هوشمند فهام نصب و تا پایان سالجاری این رقم به ۸ هزار کنتور می رسد.

غفاری با بیان اینکه تعداد ۱۳ هزار و ۵۰۰ مشترک دیماندی در حوزه توزیع برق مازندران فعالیت می کنند، گفت: مشترکین دیماندی با این طرح در سال های آینده برای تعدادی از آن ها کنتور هوشمند فهام برنامه ریزی و نصب خواهد شد.

وی یادآور شد: با نصب و پایش اطلاعات ارسالی این کنتورها فقط دارای مشکلات شبکه ای نظیر ضعف ولتاژ شناسایی شده و در اولویت اصلاح قرار گرفته است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha