قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۰۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

معاون اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی:

اثری از حمله گرگ های گرسنه به تبریز مشاهده نشد

تبریز – معاون اداره حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی از عدم مشاهده آثار حمله گرگ های گرسنه به شهرک های طالقانی و سفیر امید تبریز خبر داد.

اثری از حمله گرگ های گرسنه به تبریز مشاهده نشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دیروز در فضای مجازی استان آذربایجان شرقی، خبری مبنی بر حمله گرگ های گرسنه به مردم در شهرک طالقانی تبریز منتشر و ادعا شد که عده ای هم به مراکز درمانی منتقل شده اند.

معاون محیط طبیعی اداره حفاظت محیط زیست استان آذربایجان شرقی، ، در این باره گفت: شب گذشته با سامانه ما و آتش نشانی تماس گرفته شد که چند قلاده گرگ در شهرک طالقانی و سفیر امید تبریز مشاهده شده است که به اتفاق عوامل آتش نشانی و حفاظت محیط زیست با ۵ اکیپ عازم محل شدیم.

داود غنی پور افزود: با اهالی منطقه که صحبت شد و گشت و کنترلی که در منطقه داشتیم هیچ آثاری از گرگ ها مشاهده نشد، احتمال اینکه در هوای سرد، این حیوان به شهر بیاید وجود دارد اما هیچ علائمی در این زمینه مشاهده نشد.

وی تاکید کرد: کسی هم مبنی بر اینکه آسیبی به او وارد شده باشد به ما مراجعه نکرده و یا تماسی در این مورد گرفته نشده است.

معاون اداره محیط زیست استان آذربایجان شرقی عنوان کرد: در بازدید از منطقه نیز از اهالی خواستیم اگر کسی براثر این اتفاق احتمالی، آسیب دیده به ما معرفی شود اما کسی تاکنون به ما مراجعه نکرده است.

گفتنی است، وجود گرگاس مهرماه امسال در روستای «غلمانسرای» شهرستان تسوج، چند نفر را زخمی و راهی بیمارستان و به گله های گوسفندان نیز حمله کرده بود؛ به دنبال این اتفاق، اداره کل محیط زیست استان، مجوز دفع گرگاس ها را در آذربایجان شرقی صادر کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha