قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۰۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عسگری :

خدا را شکر می کنم که طلا گرفتم/ امیدوارم در المپیک هم مدال بگیرم

کاراته کای طلایی ایران گفـت: خدا را شاکرم در یک مسابقه دیگر و یک فینال دیگر توانستم با دست پر میدان را ترک کنم و امیدوارم بتوانم با طلای المپیک دل مردم ایران را شاد کنم.

خدا را شکر می کنم که طلا گرفتم/ امیدوارم در المپیک هم مدال بگیرم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بهمن عسگری بعد از کسب مدال طلای رقابتهای کاراته وان فرانسه به به پاریس گفت: رقابتهای کاراته وان که فوق العاده سطح بالای دارد و همه خوب های دنیا حضور دارند و رنکینگ دارها باخته و حذف می شوند. این یعنی آنکه باید آماده تر وارد مسابقات شویم.

وی افزود: هرچه به المپیک نزدیک می شویم کار سخت و سختر می شود، رقبا با شرایط بهتری به مسابقات می آیند. آنها که جوان تر هستند انگیزه بالایی دارند. خیلی باید حواسمان را بیشتر جمع کنیم.

دارنده نشان طلای رقابتهای فرانسه ادامه داد: ما قدم به قدم جلو آمدم و رقبا را یکی بعد از دیگری شکست داده و به فینال رسیدم. رقیب که رنکینگ شش المپیک است و از حمایت تماشاگران بهره می برد را نیز شکست دادم و من طلا را کسب کنم.

عسگری در پایان با اشاره به کسب دو طلا از ابتدای سال ۲۰۲۰ اظهار داشت: واقعاً باید خدا را شکر کنم در این ۲۰ و چند روزی که از خانواده دور بودم، با حمایت همسرم نتایج خوبی کسب کردم، با پیام ها و صحبت هایش انرژی مثبت می داد و اجازه نداد شرایط سخت تر شود تا من موفق به کسب دو طلای با ارزش شوم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha