قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۴۰۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مربی تیم فوتبال تراکتور: اوساگونا سه بار باید اخراج می شد

ورزش فوتبالتهران مربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان اینکه هر بار که به تهران می آییم مثل امروز به ما فحاشی می شود، گفت: داور باید در این دیدار سه بار اوساگونا بازیکن جدید پرسپولیس…

مربی تیم فوتبال تراکتور: اوساگونا سه بار باید اخراج می شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علیرضا پژمان مربی تیم فوتبال تراکتورسازی بعد از شکست ۲ بر صفر تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: امروز، روز خوب ما در مسابقه نبود. بازیکنان ما نتوانستند مثل همیشه عملکرد خوب خودشان را ارائه بدهند و نتیجه را واگذار کردیم.

وی درباره داوری نیز گفت: به نظر من اوساگونا باید سه بار اخراج می شد اما یک خطای بدون توپ روی اشکان دژآگه انجام داد که در نهایت مربی ما را اخراج کرد. خیلی ملاحظه او را کردند و در نهایت داور در نیمه دوم یک کارت زرد به این بازیکن داد.

مربی تیم فوتبال تراکتور درباره جو ورزشگاه و حواشی ایجاد شده در نیمه نخست تصریح کرد: هر بار که به تهران می آییم مثل امروز فحش های بدی به ما می دهند. بازیکنان ما خانواده دارند ما همه خانواده داریم، اما نمی شود حیثیت و ناموس یک بازیکن را وارد زمین کنند و فحش بدهند. این خیلی بد است که به خانواده بازیکنان فحاشی شود. باید خود باشگاه ها با این موضوع مقابله کنند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha