قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۹۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طرح محرومیت زدایی در ۱۷ منطقه کرج اجرا شد  

استان ها البرزکرج  - ایرنا - فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت:  در قالب طرح کرامت، محرومیت زدایی از  ۱۷ منطقه شهرستان کرج به اجرا درآمده است.

طرح محرومیت زدایی در ۱۷ منطقه کرج اجرا شد  

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  یوسف مولایی روز یکشنبه شورای اداری استان البرز افزود:خدمات رسانی و محرومیت زدایی از جمله اهداف طرح کرامت سپاه استان البرز است که در اجرای آن با تشکیل بانک اطلاعاتی برای ۱۷ منطقه اقدامات بازسازی و اصلاح ظاهری انجام شده است.

وی ادامه داد: اعتیاد، زنان بدسرپرست و بی سرپرست، تکدی گری ، نزاع و خشونت از جمله آسیب های اجتماعی موجود دراین مناطق است که درصدد آن هستیم با همراهی دستگاه های اجرایی متولی  برای پیشگیری  و کاهش آنها اقدام کنیم.

مولایی گفت: سال گذشته نیز در قالب اجرای طرح کرامت سپاه  طرح محرومیت زدایی  از ۱۰ منطقه  کرج اجرا شد. آبادسازی ، پاکسازی محله ها  از آسیب ها، ایجاد امنیت از دیگر اقداماتی است که در این مناطق آسیب دیده مورد توجه قرار می گیرد.

 همچنین پنج کارگروه برای رسیدگی به امور ۲ دهستان در کرج با زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی در دست اقدام قرار گرفته است.

 ساماندهی ظرفیت های پزشکی سپاه و بسیج برای خدمات رسانی در روستاها از جمله طرح های بهداشتی غربالگری از دیگری اقدامات انجام شده در راستای خدمات رسانی و محرومیت زدایی مناطق مختلف شهری و روستایی است.

تشکیل قرارگاه کرامت با هدف رسیدگی بیشتر به مناطق محروم استان البرز پیشنهاد فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز دراین نشست بود تا با خودداری از اقدامات جزیره ای و موازکاری هرچه بیشتر به این مناطق خدمات رسانی شود.

دراستان البرز ۶۲ نقطه آسیب پذیر شناسایی شده است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha