قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۹۸۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس سازمان بازرسی کل کشور: فساد سیتسمی در ایران نداریم

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شناسایی و بازگرداندن ۲۲۰ هزار میلیارد تومان مالیات به بیت المال خبر داد و گفت: برخی از این مبلغ فرار مالیاتی بود.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور: فساد سیتسمی در ایران نداریم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: حجت الاسلام درویشیان ظهر امروز در دیدار با آیت الله نوری همدانی نظارت بر اجرای قوانین را از مهم ترین وظایف این سازمان اعلام کرد و اظهار داشت: حمایت از کارآفرینی و سرمایه گذاری و رفع موانع تولید را از دیگر رویکرد های جدی این سازمان است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور پیگیری مطالبات کلان کشور از جمله؛ مسائل اشتغال و معیشت مردم را از دیگر اولویت های سازمان بازرسی برشمرد و افزود: با جدیدت به دنبال رفع مشکلاتی هستیم که دست و پای تولید کنندگان را بسته است.

وی با اشار ه به اینکه در کشور فساد سیتسمی وجود ندارد تصریح کرد: متاسفانه در برخی دستگاه ها تخلفاتی وجود دارد که موجب خسارت به بیت المال و حقوق مردم شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از شناسایی و بازگرداندن ۲۲۰ هزار میلیارد تومان مالیات به بیت المال خبرداد و افزود: برخی از این مبلغ فرار مالیاتی بود که با تلاش های کارشناسان این سازمان به بیت المال بازگردانده شد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha