قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۹۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس پلیس پایتخت: برخی معتادان را ۱۰ بار جمع کرده ایم

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳۰ هزار معتاد متجاهر جمع آوری و دستگیر شدند افزود: برخی از معتادان متجاهر بین ۲ تا ۱۰ بار جمع آوری شدند.

رئیس پلیس پایتخت: برخی معتادان را ۱۰ بار جمع کرده ایم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار حسین رحیمی روز یکشنبه در حاشیه سومین طرح ظفر ۳ گفت: طبق قانون مدت نگهداری معتادین متجاهر در مراکز ترک اعتیاد بین سه تا ۶ ماه است که این زمان بسیار کم است و باید این زمان بیشتر شود.

وی با بیان اینکه در طرح ظفر ۷ باند مواد مخدر متلاشی، ۲۵ قاچاقچی دستگیر و یک تن مواد مخدر کشف شد افزود: این طرح با تلاش های پلیس های پیشگیری، مواد مخدر و کلانتری ها در مناطق اتابک، دروازه غاز، دره فرحزاد، شوش، مولوی و هرندی شهر تهران اجرا شد.

وی گفت: در این طرح ۲هزار و ۳۴۰ معتاد متجاهر و خرده فروش دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در طرح ظفر سه، ۵۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت که برای قاچاق مواد استفاده می شد، توقیف شدند.

رحیمی با اشاره به کشف ۱۳۳ کیلو مواد مخدر از خرده فروشان در طرح ظفر سه اظهار داشت: با حکم قضایی ۴۰ خانه مورد بازرسی قرار گرفت که ۱۰خانه پلمب شد.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی و دستگاه قضا در راستای جمع آوری معتادان متجاهر ایستاده است و کوتاه نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: مردم درخواست دارند نهادهای ذی ربط در این خصوص ورود پیدا کنند و با این معتادان و خرده فروشان مواد مخدر برخورد کنند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: نهادهای متولی باید در خصوص نگهداری معتادان متجاهر سن بالا، نوجوانان و معتادان دارای بیماری های واگیردار و هپاتیت تصمیم گیری کنند.

وی با اشاره به انتقاد برخی درباره اقدامات پلیس در دره فرحزاد مبنی بر اینکه با اجرای طرح پلیس اکوسیستم این منطقه از بین خواهد رفت، اظهارداشت: این موضوع را تکذیب می کنم؛ با حفظ طبیعت دره فرحزاد طرح جمع آوری معتادان متجاهر انجام می شود.

رحیمی افزود: نهادهای متولی در خصوص بازپروری معتادان سن بالا تاکنون هیچ اقدامی انجام نداده اند و اگر نهادی کاری کرده باشد در حضور خبرنگاران آن را اعلام کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha