قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۹۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

داربی نفتی ها در مسجدسلیمان / تراکتور، نخستین مانع گل محمدی برای قهرمانی

حساس ترین دیدار هفته هفدهم بین ۲ تیم پرسپولیس و تراکتور در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

داربی نفتی ها در مسجدسلیمان / تراکتور، نخستین مانع گل محمدی برای قهرمانی

هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال ایران با ۲ دیدار امروز (یکشنبه) پیگیری خواهد شد که در مهم ترین دیدار هفته، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی میزبان شاگردان الهامی است.

پرسپولیس - تراکتور، ساعت ۱۵:۱۵، ورزشگاه آزادی

حساس ترین بازی هفته هفدهم در حالی بین سرخ های تهرانی و تبریزی برگزار می شود که ۲ تیم با شرایط خوبی نیم فصل را پشت سر گذاشتند و حالا آماده ادامه دادن نتایج خوب هستند. پرسپولیس صدرنشین حالا سرمربی جدیدی را روی نیمکت خود خواهد دید و تراکتور، نخستین مانع یحیی گل محمدی در دومین دوره حضورش در پرسپولیس است . صدرنشین ۳۴ امتیازی لیگ برتر، در ۵ بازی رسمی آخر خود برنده بوده است و شاگردان الهامی کار سختی برای متوقف کردن این تیم دارند.

با توقف سپاهان برابر دیگر تیم تبریزی، انگیره سرخ های پایتخت برای پیروزی برابر تراکتور دو چندان شده است و آن ها  ضمن رونمایی از اوساگونا، فرصت مناسبی برای افزایش فاصله با رقبا دارند .

در سوی دیگر میدان، تراکتور پس از نتایج خوب با الهامی و ابقای این مربی، سر از اردوی ترکیه در آورد و تنها تیم ایرانی بود که برای آماده سازی نیم فصل، به اردوی خارجی رفت. تراکتوری ها در ۵ دیدار آخر خود ۴ پیروزی و یک شکست کسب کرده اند و موفق شدند در دیدار رفت در تبریز با تک گل حاجی صفی، پرسپولیس را شکست دهند .

تراکتور ۳۰ امتیازی در حالی امروز مهمان شاگردان گل محمدی است که آن ها در ۵ دیدار قبلی شان با پرسپولیس، ۲ شکست، ۲ تساوی و تنها یک پیروزی را کسب کرده اند. همچنین آن ها می توانند در دیدار  روز یکشنبه از مهاجم الجزایری و جدید خود رونمایی کنند.

نفت مسجدسلیمان - صنعت نفت آبادان، ساعت ۱۵:۳۰، ورزشگاه شهید بهنام محمدی

داربی نفتی ها در حالی ظهر یکشنبه برگزار می شود که هر ۲ تیم شرایط نسبتا خوبی دارند. میزبان مسجدسلیمانی با یک باخت در ۱۶ بازی و ۲۳ امتیاز در رده هشتم است و توانسته مهدی تارتار را برای ماندن در مسجدسلیمان راضی نگه دارد. در سوی دیگر میدان، صنعت نفت اسکوچیچ که با ۳۰ امتیاز در رده چهارم قرار دارد، فرصت خوبی دارد با توجه به توقف شهرخودرو و سپاهان، تا رده دوم صعود کند و اتفاقی تاریخ را رقم بزند؛ البته کاری که آسان به نظر نمی رسد زیرا هم نام مسجدسلیمانی در این فصل در خانه شکست نخورده است.

۵ تقابل آخر ۲ تیم با ۴ تساوی و یک پیروزی برای برزیلی های ایران همراه بوده و نماینده مسجدسلیمان هنوز نتوانسته است داربی خوزستان را به سود خود به پایان برساند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha