قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۹۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران:

مشکل واحدهای صنعتی باکارجهادی وسیاست های اقتصاد مقاومتی حل می شود

ورامین- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: مشکل واحدهای صنعتی باکارجهادی وسیاست های اقتصاد مقاومتی حل می شود.

مشکل واحدهای صنعتی باکارجهادی وسیاست های اقتصاد مقاومتی حل می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، صابر پرنیان عصر شنبه در جریان بازدید از شهرک های صنعتی ورامین و دیدار با فرماندار این شهرستان با اشاره به اینکه همه مشکلات واحدهای صنعتی با کار جهادی و سیاست های اقتصاد مقاومتی حل خواهد شد اظهار داشت: مدیران شهرک های صنعتی استان تهران از نزدیک شاهد مسائل و مشکلات هستند و با همفکری صاحبان صنایع در صدد حل معضلات بر خواهند آمد.

پرنیان با بیان اینکه حفظ وضعیت اشتغال موجود در جامعه یکی از مهمترین سیاست های شرکت شهرک های صنعتی استان تهران است گفت: امروز با ایجاد و راه اندازی واحدهای جدید، به دنبال ایجاد فرصت های شغلی جدید هستیم.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران با اشاره به اینکه تولید کننده باید برای ادامه فعالیت خود، به آینده امیدوار باشد افزود: این امید تنها در سایه حضور مدیران در صحنه و تلاش و همت مسئولانه تمامی افراد محقق خواهد شد.

وی در ادامه عنوان داشت: تحریم های ناجوانمردانه دشمن سبب بیکاری و تعطیلی برخی کارخانه ها شد اما دیدیم که تلاشگران و صنعتگران با غیرت با همت و تلاش از توطئه دشمن جلوگیری کردند.


 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha