قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انصارالله یمن سوء استفاده سعودی ها از دین اسلام را محکوم کرد

جهان آسیای غربیتهران – - «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن روز شنبه اقدام دبیرکل انجمن موسوم به «رابطه العالم الاسلامی» و وزیر سابق دادگستری سعودی برای عادی سازی روابط با…

انصارالله یمن سوء استفاده سعودی  ها از دین اسلام را محکوم کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، عبدالسلام در توییتی نوشت: عربستان سعودی بیچاره باید هرگونه سوء استفاده از اسلام در جهت منافع استعمارگران را متوقف کند.

وی افزود: اسلام خودش را و مسلمانان را از خفت عربستان مبرا می داند، ( و هر که را خدا خوار و ذلیل گرداند دیگر کسی او را عزیز و گرامی نتواند کرد)

روز پنجشنبه "محمد العیسی" دبیرکل انجمن موسوم به «اتحادیه جهان اسلام» در مراسم هفتاد و پنجمین سال آزادی زندانیان از اردوگاه آشویتس در لهستان بازدید کرد.

هیاتی محمد العیسی را که پیش تر وزیر دادگستری عربستان نیز بوده در این مراسم همراهی کردند.

فیلمی از العیسی در شبکه های اجتماعی پخش شد که او و همراهانش را در حال برپایی نماز در این اردوگاه نشان می داد که با واکنش تند برخی از کاربران مواجه شد.

"آویخای ادرعی " سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی نیز در توییتی نوشت: این اسلام واقعی است! نماز و دعای روحانی سعودی محمد آل عیسی و هیئت همراهش برای قربانیان یهودی هولوکاست در اردوگاه آشویتس را تماشا کنید. 

مهر ماه گذشته نیز حضور تیم ملی عربستان در اراضی اشغالی فلسطین برای شرکت در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر انتقادات گسترده کشورهای عربی و اسلامی را درپی داشت.

مرداد ماه گذشته هم رژیم صهیونیستی میزبان شش روزنامه نگار از کشورهای عربی به ویژه عربستان سعودی بود. این موضوع با واکنش شدید اصحاب رسانه در کشورهای عربی و همچنین فلسطینیان روبه رو شد.

عادی سازی روابط عربستان و رژیم صهیونیستی درحالی در همه ابعاد رو به افزایش است که «عادل الجبیر» وزیر مشاور در امور خارجه سعودی روز  گذشته (جمعه) مدعی شد که ریاض هیچ رابطه ای با اسرائیل ندارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha