قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان بوشهر آموزش می بینند

بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: دوره های آموزشی ویژه روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان بوشهر برگزار می شود.

روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان بوشهر آموزش می بینند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی عصر شنبه در دوره آموزشی مبشران اظهار داشت: بسته دوم آموزش مقدماتی دوره آموزشی مبشران استان بوشهر با حضور روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان برگزار شد.

وی ضمن اشاره به اهداف برگزاری این دوره اضافه کرد: این دوره آموزشی در راستای توانمندسازی روحانیون مستقر و با توجه به ارزیابی های انجام شده است.

کارشناس آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر نیز اظهار داشت: پس از انجام بررسی های میدانی در ارتباط با اطلاعات تکمیلی و برنامه های مورد نیاز آنان برگزار می شود تا آموزش ها و خدمات لازم بر اساس توانمندی های مبلغین در اختیار آنان قرار بگیرد.

حجت الاسلام سیدجلال سعیدی افزود: به موجب ارزیابی های صورت گرفته مبشران در چهار گروه امام، هادی، سفیر و امین سطح بندی شده اند و آموزش روحانیون مستقر به عنوان اولین جامعه هدف سازمانی در دستور کار قرار گرفته است.

وی ادامه داد: آموزش های انجام شده در سه مرحله مقدماتی، تکمیلی و پیشرفته در حال برگزاری است و برنامه اجرایی در استان بوشهر بسته دوم مرحله مقدماتی است.

حجت الاسلام سعیدی به زمان برگزاری این دوره اشاره کرد و گفت: این دوره آموزشی به مدت دو روز و با تدریس حجت الاسلام موسوی فراز و حسینی و همچنین آقای گوهری از اساتید اعزامی از مرکز در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر در حال اجرا است.

دوره آموزشی مبشران استان روزهای ۵ و ۶ بهمن ۹۸ با حضور روحانیون مستقر و مبلغات دینی استان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار می شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha