قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تاکید استاندار یزد بر ضرورت تامین کالاهای اساسی مردم در شب عید

استان ها یزدیزد استاندار یزد گفت: تمام دستگاه ها برای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال و شب عید تلاش کنند.

تاکید استاندار یزد بر ضرورت تامین کالاهای اساسی مردم در شب عید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمدعلی طالبی روز شنبه در ستاد تنظیم بازار استان یزد همکاری اصناف و تولید کنندگان با دستگاه های دولتی را در این خصوص ضروری خواند و افزود:آرامش و آسایش و رفاه بیشتر مردم باید فراهم شود.

وی اظهار داشت: بررسی ظرفیت ها و کمبودها موجود در بازار استان باید توسط ستاد تنظیم بازار بررسی تا برنامه ریزی دقیقی در زمینه صورت گیرد.

همچنین رییس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان یزد در این نشست افزود: هم اکنون  هر کیلو گوشت گوسفند در بازار استان با قیمت هفتاد و هفت هزار تومان عرضه می شود.

محمدرضا علمدار یزدی افزود:  همچنین هرکیلوگرم گوشت گاو و گوساله شصت و پنج هزار تومان ، تخم مرغ  هشت هزار و ۹۰۰ و مرغ هم با قیمت هر کیلو دوازده هزار و ۹۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد  اظهار داشت: ۶۰۰ تن سیب درختی  زرد و قرمز و یکهزار تن پرتغال والنسیا برای استان در نظر گرفته شده است .

علمدار یزدی گفت: شهروندان می توانند هر گونه تخلف در فروش و عرضه کالاهای اساسی را به سازمان صمت و یا سازمان تعزیرات استان اطلاع دهند.

کارگروه ستاد تنظیم بازار استان یزد هر هفته روزهای شنبه برگزار می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha