قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مهلت ارسال آثار به جشنواره مد و لباس فجر تمدید شد

فرهنگ هنرهای تجسمیتهران روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اعلام کرد: علاقه مندان برای ارسال آثار خود به نهمین جشنواره مد و لباس فجر، تا ۱۲ بهمن ماه فرصت دارند.

مهلت ارسال آثار به جشنواره مد و لباس فجر تمدید شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش عصر شنبه روابط عمومی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، مهلت ارسال آثار به نهمین جشنواره مد و لباس فجر که پیش از این تا هشتم بهمن ماه اعلام شده بود به دلیل استقبال و ترافیک زیاد، تا ۱۲ بهمن ماه تمدید شد.

بر همین اساس علاقه مندان ارسال آثار به جشنواره مد و لباس فجر، می توانند تا ۱۲ بهمن ماه آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره تحویل دهند و  همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۶۶۷۲۲۳۱۲ داخلی ۱۰۴ تماس بگیرند.

 جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مد و لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح و الگوهای به روز و نوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی و کشف استعدادهای نو،  برگزار می شود.

موضوع ویژه این دوره از جشنواره در تمام بخش های مسابقه با عنوان «فر گلستان» است. منطقه شمال شرقی ایران مهد تمدن ۷ هزار ساله، به دلیل قدمت و سابقه تاریخی که به همین جهت ابنیه های مختلف را در این منطقه داریم و در گلستان به دلیل ویژگی ها و تنوع قومیتی با آداب و رسوم مختلف مشهور به رنگین کمان اقوام ایران زمین است. رنگارنگی پوشش نتیجه لباس های محلی اقوام این سرزمین است و بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری مانند پارک ملی گلستان، برج گنبد قابوس، کاخ موزه گرگان، تپه بازگیر، جنگل شصت کلا، جنگل شصت کلاته، آبشار کبودوال، پارک جنگلی النگدره، آبشارهای شیرآباد، مسجد جامع گرگان، خانه امیر لطیفی، مدرسه عمادیه، پل تاریخی آق قلا و دیوار بزرگ گرگان شمه ای از ذخایر فرهنگی این مرز وبوم است.

نهمین جشنواره مد و لباس فجر در بخش های مختلف رقابتی و غیر رقابتی با موضوع «فر گلستان»، ۲۴ تا ۲۹ بهمن ماه در بوستان گفت وگو برگزار می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha