قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 ایالات متحده تحریمهای علیه هواوی را در سال 2020 گسترش خواهد داد

ایالات متحده در تلاش است دامنه تحریمهای علیه هواوی را در سال 2020 گسترده تر کند. وزیر بازرگانی ایالات متحده؛ ویلبور راس به بلومبرگ فاش کرد که دولت این کشور روی قوانین جدیدی کار می کند که هدف آن محدود کردن هر چه بیشتر درهای فناوری علیه ایالات متحده است.

 ایالات متحده تحریمهای علیه هواوی را در سال 2020 گسترش خواهد داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ایالات متحده در تلاش است دامنه تحریمهای علیه هواوی را در سال 2020 گسترده تر کند. وزیر بازرگانی ایالات متحده؛ ویلبور راس به بلومبرگ فاش کرد که دولت این کشور روی قوانین جدیدی کار می کند که هدف آن محدود کردن هر چه بیشتر درهای فناوری علیه ایالات متحده است.

این روزها حدود 35٪ از فعالیتهای شرکت هواوی در ایالات متحده انجام می شود. اما طبق گزارش های جدید، آمریكا به دنبال كاهش این رقم به 10٪ یا كمتر است و تعداد شركت های مستقر در آمریكا که مجاز به تجارت با هواوی هستند نیز به شدت محدود می شود.

براساس این گزارش ، دولت آمریكا مشغول كار روی آیین نامه ای است كه می تواند محصولات هواوی را كه در آمریكا طراحی شده و در خارج از آن ساخته می شود ، محدود كند و دامنه این ممنوعیت را حتی بیشتر گسترش دهد. گروههای تولید و سازندگان قطعات نیمه هادی ایالات متحده خاطرنشان کرده اند که حذف کامل مبادلات کالاهای آمریکایی با هواوی می تواند بی نتیجه باشد زیرا هواوی احتمالاً فناوری جایگزینی را از ارائه دهندگان غیر آمریکایی جایگزین می کند. نگرانی دیگر این است که چین می تواند با بستن کل بازار چین به روی شرکت های آمریکایی تلافی کند. بازار چین بزرگترین بازار فناوری در جهان است و در حال حاضر توسط اپل و سایر سازندگان قدرتمند بازار دنبال می شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha