قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ماشین سازی برای مدعیان بازی کرد؛ سپاهان صدرنشین نشد

ورزش فوتبالتهران سپاهان در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر مقابل ماشین سازی متوقف شد تا شانس رسیدن به صدر جدول را از دست بدهد.

ماشین سازی برای مدعیان بازی کرد؛ سپاهان صدرنشین نشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشورمان امروز با برگزاری دیدار ۲ تیم ماشین سازی تبریز و سپاهان اصفهان پیگیری شد که در نهایت ماحصل تلاش ۹۰ دقیقه ای ۲ تیم در ورزشگاه بنیان دیزل گلی در بر نداشت.

این اولین مسابقه ماشین سازی در لیگ برتر با هدایت احد شیخ لاری بود که منجر به کسب یک امتیاز ارزشمند شد. ماشین سازی پیش از این نیز موفق شده بود، تیم های استقلال، پرسپولیس و تراکتور را با مشکل مواجه کند، این بار سپاهان را از رسیدن به سه امتیاز محروم کرد.

شاگردان امیر قلعه نویی برای رسیدن به پیروزی تلاش زیادی را انجام دادند اما در بسیاری از دقایق نیز با شانس مواجه شدند که تیم میزبان از موقعیت های خود استفاده نکرد. سروش رفیعی برای سپاهان و علی آل کثیر به همراه مسیح زاهدی برای سبزقبایان فرصت های خوبی را از دست دادند. جدی ترین موقعیت بازی نیز در دقیقه ۹۴ رقم خورد. جایی که سجاد شهباززاده توپ را به تیر دروازه حامد لک کوبید.

سپاهان با این نتیجه ۳۲ امتیازی شد و فرصت رسیدن موقت به صدر جدول را از دست داد. آنها فعلا در رده دوم باقی ماندند. ماشین سازی نیز ۲۳ امتیازی شد و جایگاه خود را در رده نهم تثبیت کرد.

امیر عرب براقی در این مسابقه چهار بار از کارت زرد خود استفاده کرد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha