قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۸۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف انبار سیگار و تنباکوی قاچاق ۴۰۰ میلیاردی

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۴۰۰ میلیاردی سیگار و تنباکوی قاچاق در انباری در محدوده شهر ری خبرداد.

کشف انبار سیگار و تنباکوی قاچاق ۴۰۰ میلیاردی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از کشف ۴۰۰ میلیاردی سیگار و تنباکوی قاچاق در انباری در محدوده شهر ری خبرداد.

 سردار علی ذوالقدری اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر اینکه مالک انباری در محدوده شهر ری مقادیری کالای قاچاق در آن محل دپو و در فرصت مناسبی به بازار مصرف عرضه می کند، بررسی موضوع بر عهده تیمی از ماموران پایگاه نهم قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی فاتب با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت مالک این انبار شناسایی شد، عنوان کرد: با تایید صحت خبر و محرز شدن تخلیه محموله های قاچاق در این انبار با دستور قضائی، دستگیری متهم و بازرسی از انبار مورد نظر در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر شد، تصریح کرد: در بازرسی از داخل انبار ۳ دستگاه خودرو حامل بار سیگار و تنباکو فاقد فاکتور و مجوزهای گمرکی کشف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت افزود: در بررسی های بیشتر مشخص شد که خودروها حاوی ۲۲ تن انواع سیگار های خارجی قاچاق بوده که هر ۳ خودرو توقیف شد.

ذوالقدری با اشاره به اینکه انبار مذکور با دستور قضائی پلمب و محموله قاچاق تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شد، ابراز داشت: ارزش این کالاها ۴۰۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با تکمیل تحقیقات مقدماتی متهم در اختیار تعزیرات حکومتی شهرستان ری قرار گرفت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha