قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۷۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرش گل نقش آران وبیدگل تیم والیبال شهرداری ارومیه را شکست داد

استان ها اصفهانکاشان تیم فرش گل نقش آران وبیدگل در چارچوب رقابت های لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور در یک دیدار خانگی تیم شهرداری ارومیه را شکست داد.

فرش گل نقش آران وبیدگل تیم والیبال شهرداری ارومیه را شکست داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم های فرش گل نقش آران وبیدگل و شهرداری ارومیه در چارچوب هفته سیزدهم لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور عصر جمعه در ورزشگاه شهید اسماعیلیان با یکدیگر دیدار کردند که در پایان، نماینده آران وبیدگل با نتیجه ۳  بر ۱ توانست مهمان خود را شکست دهد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه، صدرنشین گروه دوم در این بازی تنها توانست با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ در ست اول برابر فرش گل نقش آران وبیدگل به پیروزی برسد.

میزبان اما شرایط دیگری داشت و در این بازی نفس گیر توانست در ست های دوم، سوم و چهارم به ترتیب با نتیجه های ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۸ و ۳۴ بر ۳۲ تیم شهرداری ارومیه را از پیش رو بردارد.

تیم فرش گل نقش آران وبیدگل در ۱۲ بازی پیشین خود ۵ برد به دست آورد و هفت دیدار دیگر را به حریفان واگذار کرده بود.

تیم شهرداری ارومیه در صدر جدول گروه دوم لیگ دسته یک قرار دارد که تا کنون در ۱۲ بازی پیشین پیروز میدان بود و در دیدار امروز نخستین باخت را تجربه کرد.

تیم فرش گل نقش آران وبیدگل در بازی بعدی روز دوشنبه، هفتم دی ماه مهمان اودیما نور مازندران است.

رقابت های لیگ دسته یک والیبال کشور با حضور ۲۱ تیم در قالب ۲ گروه ۱۰ و ۱۱ تیمی برگزار می شود که تیم والیبال فرش گل نقش آران وبیدگل در گروه دوم با تیم های شهرداری جوان ارومیه، هوشیار اسپرت تبریز، خوش سیمای آمل، اودیما نور مازندران، کیمیاگر تهران، هورسان رامسر، نیروی زمینی تهران، دشتستان بوشهر و شهرداری کرج قرار دارد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha