پیش خوان روزنامه ها
کد خبر : ۷۶۳۷۳۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیروزی فولاد در برابر تراکتور در لیگ برتر فوتبال نوجوانان

استان ها خوزستان اهواز تیم فولاد خوزستان موفق شد با تک گل بهنام تیموریان برابر حریف تبریزی خود در لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور به پیروزی برسد.

پیروزی فولاد در برابر تراکتور در لیگ برتر فوتبال نوجوانان

 مرحله دوم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور رور جمعه در اهواز و به میزبانی باشگاه فولادخوزستان در ورزشگاه ۲۰۰ دستگاه صنایع فولاد از امروز آغاز شد.

در نخستین دیدار تیم گل گهر سیرجان و فجرسپاسی با تساوی به پایان رسید و در دیدار دوم تیم فولاد خوزستان موفق شد برابر تراکتورسازی به پیروزی برسد.

تیم فولاد در این دیدار موقعیت های بیشماری روی دروازه حریف خلق کرد که با بی دقتی از دست رفت اما در نهایت تیموریان در دقیقه  ۲۷ روی یک ضربه آزاد دیدنی موفق به باز کردن دروازه تراکتور شد.

علیرض گلی، حامی قنبران، امیرحسین جلالی، دانیال چعب، بهنام تیموریان، ایمان دانش، قاسم لطیفی، حمزه منصوری، امیر سواعد، علی سلطانی(حسین صیاد) و  حمید شریفی(ابوالفضل بچاری) به سرمربی گری حسن شاهمرادیان ترکیب فولاد را در این دیدار تشکیل دادند.

تیم فولاد خوزستان در دومین دیدار خود به مصاف فجرسپاسی شیراز خواهد رفت.

در این مسابقات علاوه بر فولادخوزستان، تیم های تراکتورسازی تبریز، گل گهر سیرجان، فجرسپاسی شیراز و شهروند نور حضور دارند. تیم فولاد در مرحله نخست مسابقات به عنوان صدرنشین راهی مرحله دوم رقابت ها شد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha