قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۷۱۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرپرست هیئت تکواندوی اردبیل:

مستند تلویزیونی زنده یاد «خوشروزی» در اردبیل تولید شود

اردبیل - سرپرست هیئت تکواندوی استان اردبیل گفت: تولید مستند تلویزیونی زنده یاد «عوض خوشروزی» بنیانگذار تکواندوی استان اردبیل می تواند در الگوسازی در بین جوانان و فعالان ورزشی مؤثر واقع شود.

مستند تلویزیونی زنده یاد «خوشروزی» در اردبیل تولید شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرهاد یوسفی ظهر جمعه در نشست با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و تعدادی از ورزشکاران، تکریم پیشکسوتان و بزرگان ورزشی را ضروری دانست و یادآور شد: تولید مستند تلویزیونی زنده یاد «عوض خوشروزی» بنیانگذار تکواندوی استان اردبیل را به فعالان حوزه تولید فیلم و رسانه پیشنهاد می کنیم تا ضمن تبیین خدمات این چهره فاخر ورزشی در الگوسازی در بین جوانان نیز موفق ظاهر شویم.

وی با اشاره به اینکه امروز معنای ورزش فراتر از یک فعالیت بدنی یا امر تفریحی و سرگرمی است، افزود: ورزش در حال حاضر دارای کارکردهای مختلف زیست محیطی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است.

سرپرست هیئت تکواندوی استان اردبیل ادامه داد: در کنار دیپلماسی دولتی و سنتی، رویدادهای ورزشی و مسابقات مخصوصاً در عرصه جهانی به عنوان دیپلماسی عمومی نقش بسزایی ایفا می کنند.

این مدرس دانشگاه با بیان اینکه در این عرصه پیشکسوتان و مفاخر ورزشی در حکم دیپلمات های قدرت نرم محسوب می شوند، ادامه داد: به نظر می رسد در شرایط فعلی چنانچه قرار باشد تنها یک اصل برای سیاست خارجی تعریف کنیم، آن دیپلماسی ورزشی است.

محمدرضا برادران سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این مراسم بر پاسداشت خدمات پیشکسوتان و همچنین تعامل هیئت های ورزشی درجهت توسعه و استفاده از ظرفیت های همدیگر تأکید کرد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha