قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده سنتکام: نیروهای آمریکا فعلا در منطقه می مانند / ایران همچنان تهدیدی واقعی به شمار می آید؛ پیش بینی رفتار آنها بسیار سخت است

رییس فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا گفت : معلوم نیست نیروهای جدیدی که واشنگتن به خاورمیانه اعزام کرده، تا چه زمانی در منطقه بمانند.

فرمانده سنتکام: نیروهای آمریکا فعلا در منطقه می مانند / ایران همچنان تهدیدی واقعی به شمار می آید؛ پیش بینی رفتار آنها بسیار سخت است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «فرانک مکنزی» رییس فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا بامداد جمعه در اظهاراتی مغایر با وعده های دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور پیرامون بازگشت نیروهای آمریکایی به کشورشان، گفت که نظامیان واشنگتن تا زمانی نامشخص در منطقه خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، آمریکا در هشت ماه گذشته بیش از ۲۰ هزار نظامی دیگر به منطقه غرب آسیا آورده و تعداد نیروهایش را از ۶۰ هزار به ۸۰ هزار رسانده است.

مکنزی مدعی شد که ایران همچنان تهدیدی واقعی به شمار می آید و در حال حاضر به دلیل واکنش آمریکا از اقدام بازداشته شده است.

وی روی عرشه ناو «باتان» که به همراه دو ناو دیگر نیروی دریایی آمریکا در راه منطقه غرب آسیا است، به خبرنگارانی که در این کشتی حضور داشتند، گفت: معتقدم با وجود آنکه این تهدید باقی است، ما در وضعیتی هستیم که آن ها به دنبال افزایش تنش نخواهند بود.

فرمانده تروریست سنتکام در عین حال اذعان کرد: پیش بینی ایران بسیار سخت است. لذا فکر می کنم این که اوضاع برای مدتی آرام باشد، به این معنا نیست که لزوما همه چیز در حال بهتر شدن است.

مکنزی همچنین تاکید کرد آمریکا به دنبال جنگ با ایران نیست، لذا تهران هم در پی جنگ با ایالات متحده نباشد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha