قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف ۶.۵ کیلوگرم مواد مخدر در بوکان

استان ها آذربایجان غربیمهاباد فرمانده انتظامی بوکان گفت: در ۲ عملیات جداگانه ۶.۵ کیلوگرم مواد مخدر از نوع «تریاک» در این شهرستان کشف و ضبط شد.

کشف ۶.۵ کیلوگرم مواد مخدر در بوکان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ سلمان حیدری روز جمعه افزود: در عملیات نخست ماموران انتظامی این شهرستان یک شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر که قصد انتقال پنج کیلوگرم تریاک با یک دستگاه خودرو را داشت، شناسایی و متلاشی کردند.

وی اظهار داشت: در این ارتباط ۲ نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری سمند نیز توقیف شد.

وی بیان کرد: در عملیاتی دیگر ماموران گشت کلانتری ۱۱ این شهرستان حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند که در بازرسی از این وسیله نقلیه یک ونیم کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ضبط شد.

 سرهنگ حیدری با بیان اینکه در این عملیات نیز یک نفر دستگیر و یک دستگاه خودرو توقیف شد، افزود: افراد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

از ابتدای امسال تاکنون ۷۲۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان در این شهرستان کشف و ۲ شبکه توزیع و قاچاق این مواد نیز منهدم شده است.

از مجموع انواع موادمخدر کشف شده در شهرستان بیش از ۹ کیلوگرم از نوع شیشه و ۵۰ کیلوگرم نیز از نوع پیش ساز شیشه بوده است.

بوکان به دلیل قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی شمال به غرب کشور و نزدیکی به شهرهای مرزی یکی از محل های گذر مواد مخدر به شهرهای عمقی کشور است؛ این شهرستان در فاصله ۱۹۶ کیلومتری مرکز آذربایجان غربی قرار دارد.

مقابله با سرقت، مقابله با کالای قاچاق، مبارزه با مواد مخدر، مبارزه با ناهنجاری ها و بداخلاقی های اجتماعی و کاهش تصادف ها از اولویت های پنج گانه فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در سال جاری است.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha