قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۳۶۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تعامل پلیس و مدیریت شهری موجب ارتقای انضباط اجتماعی می شود

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای شهروندان و وظیفه شواری شهر و شهرداری برای ایجاد آرامش شهروندان و مدیریت بر نظم شهری است و خدمات این دو دستگاه، موجب تحقق انضباط اجتماعی مطلوب در جامعه خواهد بود.

تعامل پلیس و مدیریت شهری موجب ارتقای انضباط اجتماعی می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،   از زنجان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامرضا امیدی در دیدار با خانمرادی شهردار منطقه 4 زنجان با اشاره به رویکرد اجتماعی پلیس و مشارکت با نهادهای جامعه اظهار کرد: در کنار حضور فیزیکی پلیس، اقدامات فرهنگی از راهبردهای موثر در امنیت جامعه است. 
 
وی فعالیت های پلیس و اعضای شورای شهر و  مدیریت شهری را نزدیک به یکدیگر عنوان کرد و افزود: وظیفه نیروی انتظامی ایجاد امنیت و آرامش خاطر برای شهروندان و وظیفه شورای شهر و شهرداری برای ایجاد آرامش شهروندان و مدیریت بر نظم شهری است و خدمات این دو دستگاه دولتی، موجب تحقق انضباط اجتماعی مطلوب در جامعه خواهد بود. 
 
امیدی با اعلام اینکه پلیس و مدیریت شهری در زمینه پیشگیری از آسیب های اجتماعی، مواد مخدر، مسائل ترافیکی و غیره همکاری و مشارکت دارند، گفت: در زمینه جمع آوری معتادان تابلو و پرخطر، درمان و نگهداری آنان می توانند همکاری های خود را گسترش دهیم. 
 
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان زنجان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری هرچه بیشتر با شهرداری و سایر سازمان ها و ارگان ها در زمینه های مختلف مخصوصا ترافیک شهر، گفت: بر اثر این همدلی، هماهنگی و همسویی است که می توانیم بخشی از خواسته های شهروندان را برطرف نماییم و اگر این همدلی و هماهنگی وجود نداشته باشد قطعا اثرات آن به مردم باز خواهد گشت. 
 
این مقام مسؤول با اشاره به رصد کارها به لحاظ موقعیت شغلی تصریح کرد: در انجام امورات در حوزه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی در سطح شهر زنجان تحولات خوبی را شاهد هستیم  و همکاری تحقیقاتی نیروی انتظامی و شهرداری می تواند خیلی از مشکلات را رفع کند.    
در ادامه این دیدار حسین عباسی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: امنیت پایدار فرآیندی است که از تعامل و مشارکت سازنده همه سازمانها، اقشار و گروه های اجتماعی حاصل می شود و در سایه تعامل خوب و گسترده بین نیروی انتظامی و  مدیریت شهری است که ارائه خدمات مطلوب تر برای شهروندان میسر می شود. 
 
در ادامه خانمرادی شهردار منطقه 4 زنجان با قدردانی از  تلاش ها و  همکاری مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی اسلامی و ولایی خوب درخشیده و این شهر از امنیت خوبی برخوردار است که این مهم در سایه فعالیت ها و اقدامات فرمانده انتظامی استان زنجان و ماموران زحمتکش آن به دست آمده است. 
 انتهای پیام/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha